Browar Obywatelski


Tel. 604 165 459
Rodzaj:Sala Konferencyjna
Adres:Browarowa 21
Miasto:Tychy 43-100
Województwo:śląskie
Okolice:
Mikołów, Katowice, Gliwice, Pszczyna, Zabrze, Bielsko - Biała, Kobiór, Czechowice - Dziedzice, Łaziska Górne,
Rozmawiamy:


Browar Obywatelski to przemysłowa historia i współczesne marzenia. Tutaj spotykają się zaklęte w czerwonej cegle emocje, biznes i innowacje. Tradycyjne, śląskie wartości i nowoczesne, europejskie myślenie o funkcji postindustrialnych zabudowań. Infrastruktura końca XIX wieku jest dla nas początkiem myślenia o nieskończonych możliwościach wieku XXI.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, bankiety, studniówki, koncerty, dyskoteki, imprezy plenerowe - na historycznych fundamentach tworzymy nowe wspomnienia.

Powierzchnie eventowe:

Sala Słodownia to największa w pełni zrewitalizowana sala postindustrialna w Polsce o powierzchni 1 600 m2, przystosowana dla 1000 osób w układzie zasiadanym lub nawet 2000 osób w układzie mieszanym. Jej atutami są m.in. niezależne wejścia z poziomu dziedzińca oraz przez hol główny, a także system mobilnych kotar, mogących dowolnie podzielić przestrzeń według życzenia organizatora eventu. Wśród udogodnień zabytkowej słodowni znajdziemy również szatnię, toalety, pomieszczenie techniczne oraz niezależne i w pełni wyposażone zaplecze kuchenne.

Sala Industrialna o powierzchni 770 m2, przystosowana dla 200 osób w układzie zasiadanym lub 350-400 osób w układzie mieszanym. Sala dwupoziomowa z wyjściem na taras.

Restauracja Tichauer sercem Browaru Obywatelskiego jest restauracja, podobnie jak sercem śląskiego domu jest kuchnia. Potrawy á la Carte świetnie komponują się ze świeżością piwa Tichauer. Zobowiązani dziedzictwem rzemieślniczego browaru, w karcie proponujemy tylko autorskie dania, które właściciel Browaru Obywatelskiego przywiózł z różnych zakątków świata oraz tradycyjne przepisy jego rodziny.

Dziedziniec na terenie Browaru Obywatelskiego wraz z przylegającymi do niego terenami zielonymi o powierzchni 40 000 m2 daje olbrzymią możliwość organizacji imprez plenerowych oraz koncertów. Rozległy, zielony teren otaczający budynek może stać się areną nietuzinkowych wydarzeń, w tym np. firmowych pikników dla 3000 osób. Doskonale zachowana architektura, oczko wodne, przemyślana koncepcja zieleni i plac zabaw dodają temu miejscu niepowtarzalnego klimatu i niesamowitego uroku.

Galeria Tichauer działająca od 2020. W skład wchodzą cztery sale: Dark - 270m2, Weizen - 120m2, Free - 90m2, Lager - 400m2, łącznie prawie 900m2, które umożliwiają zorganizowanie niezależnych wydarzeń, warsztatów, szkoleń, eventów firmowych, koncertów.

W zabytkowych murach Browaru Obywatelskiego event managerowie mogą organizować swoje wydarzenia w kilku pomieszczeniach różniących się między sobą wielkością, charakterem i aranżacją przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu!


Zaprasza Browar Obywatelski
Z miasta Tychy
Browarowa 21
604 165 459


Konferencja na:1000 os.
Bankiet na:1000 os.
Impreza max:600 os.
Wszystkich sal:7
Impreza od:220 zł os.


dekoracja sali

osobna sala taneczna

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Duży Taras

Klimatyzacja

Oczko wodne

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia

Altana
Sala Konferencyjna Tychy 0Sala Konferencyjna Tychy 1Sala Konferencyjna Tychy 2Sala Konferencyjna Tychy 3Sala Konferencyjna Tychy 4Sala Konferencyjna Tychy 5Sala Konferencyjna Tychy 6Sala Konferencyjna Tychy 7Sala Konferencyjna Tychy 8Sala Konferencyjna Tychy 9
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod e4b6e:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Tichauer Restuarant100520
Słodownia100015001600
Industrialna150400770
Sala Dark120200270
Sala Weizen50100120
Sala Free5010090
Sala Lager200350400


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Światło dzienne, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, TV + DVD, Telefon, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Limuzyna
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
bar
business center
wifi w lobby
klimatyzacja
dyskoteka

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

  Najczęściej rezerwowane sale Tychy:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    e4b6e


Okoliczne Miasta: