Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo


Tel. (+48)71/3614651
Tel kom495 705948
Rodzaj:Hotel
Adres:Powstańców Śląskich 7
Miasto:Wrocław 53-332
Województwo:dolnośląskie
Okolice:
Wrocław, Siechnice, Wilczyce, Radwanice, Bielany Wrocławskie, Smolec, Wilkszyn, Brzezina, Mrozów,


Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo znajduje się w biznesowym centrum stolicy Dolnego Śląska. Hotel ibis zajmuje 4 pierwsze piętra budynku, natomiast 6 kolejnych pięter to Novotel (otwarcie Novotelu 1 sierpnia br.) ibis oferuje 112 pokoi, w tym 55 dwuosobowych z łóżkiem typu Queen oraz dwa przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, natomiast Novotel oferuje 192 pokoje, w tym 2 dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem i suszarką, klimatyzację, radio, telefon, biurko oraz bezprzewodowy Internet. Hotel posiada też centrum rekreacji z basenem, sauną, mini fitnessem i gabinetem masażu oraz restaurację z kuchnią polską i międzynarodową i Bar Aperitif. Centrum konferencyjne hotelu oferuje 13 klimatyzowanych sal o zróżnicowanej powierzchni i pojemności do 530 osób, w pełni wyposażonych w sprzęt audiowizualny oraz z dostępem do Internetu. Przy hotelu znajdują się dwa parkingi: bezpłatny niestrzeżony oraz wielopoziomowy płatny parking strzeżony (w tym parking dla autokarów), a także stacja benzynowa z myjnią samochodową.

Zaprasza Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo
Z miasta Wrocław
Powstańców Śląskich 7
(+48)71/3614651


Konferencja na:500 os.
Bankiet na:280 os.
Noclegi dla:500 os.
Impreza max:280 os.
Wszystkich sal:11
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Wrocław 0Hotel Wrocław 1Hotel Wrocław 2Hotel Wrocław 3Hotel Wrocław 4Hotel Wrocław 5
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod c3c34:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Londyn (A)288048423279
Paryż (B)268048403077
Berlin (C)26120646030113
Praga (D)268040383073
Warszawa (E)48140807252137
Rzym226032342464
Bruksela1226121430
Wiedeń1226121430
Madryt148615
Lizbona1226121429
Budapeszt168819


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Telefon, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
konferencje
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
bezpłatna prasa
business center
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
basen kryty
siłownia/fitness
sauna
solarium

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    c3c34


Okoliczne Miasta: