Hotel Magellan Business&Spa


Tel. +48446154350
Tel kom691410076
Rodzaj:Hotel
Adres:Żeglarska 35/31
Miasto:Wolbórz 97-320
Województwo:łódzkie
Okolice:
Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Łódź, Opoczno,


Hotel Magellan***Business&Spa jest obiektem zlokalizowanym w samym centrum Polski, w odległości kilkunastu kilometrów od Węzła Wolbórz na trasie S8. Od Warszawy dzieli go tylko 120km, od Łodzi 60 km. Ośrodek usytuowany jest z dala od zgiełku miast. Las, Zalew Sulejowski to jego niewątpliwe atuty. Hotel Magellan***Business&Spa to 242 miejsca noclegowe, 11 różnej wielkości sal konferencyjnych. Hotel posiada własny ośrodek spa&wellness, kompleks basenowy, siłownię oraz posiadający 3 trasy o różnej trudności park linowy. To niewątpliwie doskonałe miejsce zarówno dla gościa indywidualnego, jak i organizację konferencji.

Zaprasza Hotel Magellan Business&Spa
Z miasta Wolbórz
Żeglarska 35/31
+48446154350


Konferencja na:400 os.
Bankiet na:160 os.
Noclegi dla:242 os.
Impreza max:160 os.
Wszystkich sal:9
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Oczko wodne

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia

Altana
Hotel Wolbórz 0Hotel Wolbórz 1Hotel Wolbórz 2Hotel Wolbórz 3Hotel Wolbórz 4Hotel Wolbórz 5Hotel Wolbórz 6Hotel Wolbórz 7Hotel Wolbórz 8Hotel Wolbórz 9Hotel Wolbórz 10Hotel Wolbórz 11Hotel Wolbórz 12Hotel Wolbórz 13Hotel Wolbórz 14Hotel Wolbórz 15
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod d33c2:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Oceania100400160330140300
Laguna I327040984088
Laguna II245030733066
Pacyfik I901607016780150
Pacyfik II901607016780150
Atol I205030502445
Atol II205030502445
Lido51510138712
Perła20301549


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Światło dzienne, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Projektor,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Ślub Plenerowy
Zespół muzyczny, Kapela
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
basen kryty
sauna
jacuzzi
bilard

lampka szampana na powitanie gości

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

  Najczęściej rezerwowane sale Wolbórz:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    d33c2


Okoliczne Miasta: