Sheraton Warsaw Hotel


Tel. (48)(22) 450 6100
Rodzaj:Hotel
Adres:Bolesława Prusa 2
Miasto:Warszawa 00-493
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Warszawa, Łomianki, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek, Pruszków, Piastów, Kobyłka,



Sheraton Warsaw Hotel to jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Warszawie, położony w samym sercu miasta, przy Placu Trzech Krzyży. Stanowi idealną propozycję dla gości poszukujących hotelu w centrum stolicy. Dogodna lokalizacja hotelu przy Trakcie Królewskim zapewnia swobodny dostęp do najważniejszych instytucji rządowych i finansowych oraz placówek dyplomatycznych w Warszawie, a jednocześnie umożliwia dotarcie spacerem do Łazienek Królewskich. W pobliżu hotelu znajduje się wiele sklepów, butików i kawiarni na Nowym Świecie.

Zaprasza Sheraton Warsaw Hotel
Z miasta Warszawa
Bolesława Prusa 2
(48)(22) 450 6100


Konferencja na:500 os.
Bankiet na:350 os.
Noclegi dla:700 os.
Impreza max:350 os.
Wszystkich sal:17
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Warszawa 0Hotel Warszawa 1Hotel Warszawa 2Hotel Warszawa 3Hotel Warszawa 4
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod efc4b:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Salon A501401001409050165
Salon B551401001509050170
Salon C15402040281548
Salon D20603060352069
Salon E15402040281548
Amsterdam20353040241850
Ateny20353040241849
Bruksela20353040241849
Lizbona1038
Londyn4010072100403899
Paryż20403040242055
Rzym20403030242055
Boardroom24303035202263
Sofia22504050321865
Wiedeń22504050321865
Foyer0
Warszawa26554050352475


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Tablica, Ekran, Flipchart, Projektor, Telefon, Podest sceniczny,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
konferencje
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
kiosk
fryzjer/salon
business center
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
siłownia/fitness
sauna

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    efc4b


Okoliczne Miasta: