Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pałac Łazienkowski


Tel. 600 268 859
Rodzaj:Pałac
Adres:600 268 859
Miasto:Staszów 28-200
Województwo:świętokrzyskie
Okolice:
Wola Osowa, Jasień, Korytnica, Życiny, Raków, Pągowiec, Dębno, Jamno, Rembów,Pałac Łazienkowski zgodnie z oczekiwaniami klientów powiększyliśmy salę główną do 220 osób, a z salą boczną można pomieścić do 300 gości. Koszt przyjęcia weselnego na rok 2012 - 170 zł od osoby, powyżej 140 osób cena 160 zł. W cenie znajduje się całkowity koszt przyjęcia weselnego bez alkoholu. Cena pokoi przy wynajęciu na wesele lub szkolenie 40 zł od osoby. Do dyspozycji Państwa oddajemy cały Pałac: - salę taneczną i weselną na 14 przedzieloną automatyczną kurtyną podnoszoną przed pierwszym tańcem państwa młodych. Sala pomieśćii 140 osób w ułożeniu stołów wzdłuż sali lub 160 osób w ułożeniu stołów w poprzek sali. Sala jest w pełni klimatyzowana. - galerię - dziedziniec do grillowania i wędzenia , kuchnią na fajerki i kominkiem opalanym drewnem do pieczenia kiełbasek - duży hol - ogród dla gości weselnych - pokoje gościnne z łazienkami i TV - duży bezpłatny parking GRATIS apartament 3 pokojowy dla 6 osób oraz 3 różne rodzaje dekoracji sali do wyboru. W cenie znajduje się również dekoracja kościoła, profesjonalna obsługa i opieka nad weselem włącznie z próbą wesela.

Zaprasza Pałac Łazienkowski
Z miasta Staszów
600 268 859
600 268 859


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Pałac Staszów 0Pałac Staszów 1Pałac Staszów 2Pałac Staszów 3Pałac Staszów 4Pałac Staszów 5Pałac Staszów 6Pałac Staszów 7Pałac Staszów 8Pałac Staszów 9Pałac Staszów 10Pałac Staszów 11
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod cc08b:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w świętokrzyskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    cc08b


Okoliczne Miasta: