Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Sylwia


Tel. +48 32 234 83 16
Tel kom+48 32 238 71 01
Rodzaj:Hotel
Adres:ul. Gliwicka 90
Miasto:Sośnicowice 44-153
Województwo:śląskie
Okolice:
Gliwice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Czerwionka-Leszczyny, Orzesze, Kędzierzyn-Koźle.,


Serdecznie zapraszamy Państwa do prywatnego Hotelu "SYLWIA" w Sośnicowicach. Architektura budynku oraz jego wnętrze hotelowe i gastronomiczne mają charakter pensjonatu, co w zestawieniu z położeniem w otoczeniu lasów stanowi doskonałe miejsce do pracy, wypoczynku oraz rekreacji spacerowej. Hotel Sylwia w Sośnicowicach posiada dwie klimatyzowane sale, a każda z nich posiada zadaszony taras, na którym goście weselni w otoczeniu zieleni i kwiatów mogą odetchnąć i zregenerować siły do dalszych szaleństw na parkiecie. Hotel oferuje: - 29 pokoi (w tym 2 apartamenty i 2 studia) - Salę bankietową dla 140 osób - Łącza internetowe w każdym pokoju - Restaurację (na 120 osób) - Kiosk - Salę konferencyjną (na 16 osób) - Parking dozorowany Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w organizowaniu wszelkiego rodzaju przyjęć, które łączy się z malowniczym otoczeniem hotelu, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu udaną zabawę do białego rana. NASZE SALE WESELNE Sala bankietowa: - Max. Ilość osób 140 - Ustawienie stołów: okrągle stoły bankietowe dziesięcio-, ośmio-, lub sześcioosobowe - Dla Młodej Pary i najbliższych stół prezydialny max. dla 10 osób Sala restauracyjna : - Max. Ilość osób na dwóch salach 120 , najednej sali 80 osób - Ustawienie stołów: wspólny stół w kształcie litery "U" DEKORACJE Zapewniamy gustowną dekorację sali, stołów oraz tarasów. W związku z na bogatym wystrojem sali bankietowej pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 10PLN od osoby. MENU Menu weselne ustalane jest w indywidualny sposób i jest zależne od gustów i preferencji organizatorów. Przybliżony koszt menu weselnego wynosi: - menu jednodniowe 170 PLN do 200 PLN - menu dwudniowe 200 PLN do 250 PLN NOCLEGI Gościom weselnym oferujemy specjalne ceny noclegów: Koszt noclegu dla 1osoby 70 PLN (bez śniadania). DLA MŁODEJ PARY APARTAMENT W PREZENCIE!

Zaprasza Hotel Sylwia
Z miasta Sośnicowice
ul. Gliwicka 90
+48 32 234 83 16


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:120 os.
Noclegi dla:54 os.
Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:2
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Sośnicowice 0Hotel Sośnicowice 1Hotel Sośnicowice 2Hotel Sośnicowice 3Hotel Sośnicowice 4Hotel Sośnicowice 5Hotel Sośnicowice 6Hotel Sośnicowice 7Hotel Sośnicowice 8Hotel Sośnicowice 9Hotel Sośnicowice 10Hotel Sośnicowice 11
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 0d83c:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Konferencyjna Duża100200120200120120288
Sala Konferencyjna Mała1829.24


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Ekran, Flipchart, Telefon,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
kiosk
bezpłatna prasa
fax
wifi w lobby

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    0d83c


Okoliczne Miasta: