Rancho Colorado


Tel. +48 602 764 256
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Trzciel-Odbudowa 14A
Miasto:Miedzichowo 64-361
Województwo:wielkopolskie
Okolice:
Zbąszyń, Zbąszynek, Międzyrzec, Nowy Tomyśl, Międzychód, Pniewy, Pszczew, Świebodzin,Rancho Colorado Pragniemy zaprosić przyszłych Nowożeńców do zorganizowania przyjęcia weselnego w Colorado. Ten jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu wraz z Gośćmi spędzicie w klimatyzowanej sali, urządzonej w eleganckim stylu na 120 osób.   Z dala od zgiełku miast, codziennego pośpiechu i hałasu oddajemy do Państwa dyspozycji miejsce szczególnie urokliwe ze względu na położenie. Dom weselny Colorado leży na skraju lasu, z drugiej zaś strony znajduje się ogród, plac zabaw dla milusińskich i zagroda na której zobaczą Państwo pasące się konie i inne zwierzątka.   Idealny plener na sesję zdjęciową. Otaczający nas zamknięty teren jest idealnym miejscem na wyprawienie grillowych poprawin w ogrodzie. Słyniemy z pysznego jedzenia oraz profesjonalnej, miłej obsługi. Posiadamy dużą bazę noclegową na ponad 90 osób.      

Nie da się opisać w kilku zdaniach czegoś, co od wielu lat tworzymy z pasją… ...bo jak przenieść na papier zapach świeżego chleba, smak domowych potraw, mgłę unoszącą się nad pastwiskami i tętent kopyt kiedy konie galopują pod oknem…? Jak opowiedzieć o ciszy, gwieździstym niebie i ogniu trzaskającym w kominku, o domowym cieple? Taką właśnie atmosferą chcemy Was poczęstować. Pragniemy żebyście, zostawiając za sobą zgiełk miasta, rozsmakowali się w sielankowym klimacie, oderwali od codzienności i rozkoszowali chwilą. Pragniemy zorganizować dla Was coś wyjątkowego... coś, co zwykle wydaje się prostym wydarzeniem które z góry narzucone ma swój przebieg i klimat, u Nas nabierze zupełnie innego wymiaru. Najpiękniejszy Dom Weselny w okolicy. Klimatyzowana duża, elegancka sala na 120 osób. Piękny, profesjonalny wystrój sali i samochodu Pary Młodej. Gwarantujemy profesjonalną, ciepłą obsługę. Pyszne jedzenie przygotowuje nasz, wychwalany przez klientów, Szef Kuchni. Posiadamy dużą bazę noclegową, która już mieściła nawet 110 osób! Cisza, spokój, pełna prywatność, a wszystko to podyktowane jest przez wyjątkowe położenie Rancha. Pokoje z łazienką, pełnym wyposażeniem, TV SAT i WI-FI dla ponad 80 osób. Piękne otoczenie - ogród dostępny dla gości weselnych, miejsce zabaw dla dzieci. Goście weselni uwielbiają u nas poprawiny, które rozpoczynają się od grilla w ogrodzie, sami polewają sobie piwo z nalewaka, pełna sielanka i często zostają do poniedziałku. Wiele innych atrakcji takich jak np. „kącik wiejski”, które są wyszczególnione na naszej stronie. Chcą Państwo zorganizować przyjęcie weselne w białej scenerii? Zimą jest pięknie i wyjątkowo! Zapraszamy do zapoznania się z PROMOCYJNĄ OFERTĄ WESELNĄ. Wszystkie pary, które zarezerwują termin weselny w okresie zimowym otrzymają 20% rabatu od standardowej ceny przyjęcia weselnego.

Zaprasza Rancho Colorado
Z miasta Miedzichowo
Trzciel-Odbudowa 14A
+48 602 764 256


Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dom Weselny Miedzichowo 0Dom Weselny Miedzichowo 1Dom Weselny Miedzichowo 2Dom Weselny Miedzichowo 3Dom Weselny Miedzichowo 4Dom Weselny Miedzichowo 5Dom Weselny Miedzichowo 6Dom Weselny Miedzichowo 7Dom Weselny Miedzichowo 8Dom Weselny Miedzichowo 9Dom Weselny Miedzichowo 10Dom Weselny Miedzichowo 11Dom Weselny Miedzichowo 12Dom Weselny Miedzichowo 13Dom Weselny Miedzichowo 14Dom Weselny Miedzichowo 15Dom Weselny Miedzichowo 16Dom Weselny Miedzichowo 17Dom Weselny Miedzichowo 18Dom Weselny Miedzichowo 19Dom Weselny Miedzichowo 20Dom Weselny Miedzichowo 21
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 3207f:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa120
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    3207f


Okoliczne Miasta: