Osada Dębowo


Tel. +48 604 066 186
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Kiersztanowo 31
Miasto:Kiersztanowo 11-320
Województwo:warmińsko-mazurskie
Okolice:
Olsztyn, Mrągowo, Barczewo, Biskupiec, Reszel, Radosty, Czerwonka,


Osada Dębowo Wesele w stylu wiejskim, country lub vintage? Zrealizujemy takie marzenie. Zapraszamy do naszej Stodoły Biesiadnej, w której organizujemy przyjęcia weselne, poprawiny i inne imprezy w atmosferze pięknych wnętrz z pełną infrastrukturą zapewniającą komfort naszym Klientom.   Wesela już od 140zł od osoby.   Dysponujemy 62 miejscami noclegowymi plus dostawki.      

Jeśli marzycie Państwo o Weselu w urokliwym miejscu położonym w samym sercu Warmii - to zapraszamy serdecznie. Dysponujemy klimatyczną Stodoła Biesiadną, wyposażoną w salę taneczną, salę biesiadną oraz saunę i niedługo jacuzzi. Organizujemy również na życzenie wesela w plenerze oraz tańce na zewnątrz. Proponujemy też rozmaite aktywności związane z pięknymi terenami, na których położona jest posiadłość. Organizowane u nas imprezy integracyjne jednodniowe, przyjęcia okolicznościowe typu urodziny, imieniny, stypy, komunie, czy biesiady z grillem, tańcami i karaoke są zawsze udanym przedsięwzięciem.

Zaprasza Osada Dębowo
Z miasta Kiersztanowo
Kiersztanowo 31
+48 604 066 186


Impreza max:140 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dom Weselny Kiersztanowo 0Dom Weselny Kiersztanowo 1Dom Weselny Kiersztanowo 2Dom Weselny Kiersztanowo 3Dom Weselny Kiersztanowo 4Dom Weselny Kiersztanowo 5Dom Weselny Kiersztanowo 6Dom Weselny Kiersztanowo 7Dom Weselny Kiersztanowo 8Dom Weselny Kiersztanowo 9Dom Weselny Kiersztanowo 10Dom Weselny Kiersztanowo 11Dom Weselny Kiersztanowo 12Dom Weselny Kiersztanowo 13Dom Weselny Kiersztanowo 14Dom Weselny Kiersztanowo 15Dom Weselny Kiersztanowo 16Dom Weselny Kiersztanowo 17Dom Weselny Kiersztanowo 18Dom Weselny Kiersztanowo 19Dom Weselny Kiersztanowo 20Dom Weselny Kiersztanowo 21Dom Weselny Kiersztanowo 22Dom Weselny Kiersztanowo 23Dom Weselny Kiersztanowo 24Dom Weselny Kiersztanowo 25Dom Weselny Kiersztanowo 26
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 42dea:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa140
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze| 2018-08-22 |
Truja ludzi nieświeżym jedzeniem porcje są oszukane . Surowe mięso i muchy wszedzie dosłownie w jedzeniu na stole itd. Aż dziewne że tam sanepid jeszcze nie dotarł. Omijać z daleka ... Kolega u którego byłem na weselu bardzo żałuję o wpłącił 17 tysi za wstepną ilość 70 osób . Potem właścicielka przed samym weselem zarzadała 4 tyśie bo stwirdziała że jak nie wpłaca to nie zrobi wesela Coałość opłacona z góry . Na weselu było 55 osób i brakło porcji na tyle osób . Po weselu niezwróiła reszty kasy ... Smiech na sali za odgrzewany ziemniak z niedopieczonym dewolajem , zupe z wody i twardych ważyw , kaszy i małego zrazika oraz pierogów ( dania głowne ciepłe) zakąski to pomidor i jajaka w każdej postaci . Na poprawinach ,, żurek' który był samym rosołęm bez kiełbasy jajka ziemniaczka.- WODA . Mikra karkówka średnicy okolo 6cm i kielbase zapłacili łacznie 400 zł za osobę prawie .... Maskara Omijać to miejsce z DALEKA !!!!


| 2018-08-26 |
Wstyd mi za ten krzywdzący wpis !!!! Jeżeli przeholuje się z alkoholem to porcje są małe lub ziemniaki przesolone . To co zamówione przez młodych to było smaczne i świeże.Asortyment był skromny no cóż...za to nie odpowiada właścicielka.Miła obsługa.Polecam to miejsce bo jest wyjątkowe pod każdym aspektem.Przepraszam za ten wpis bo jest fałszywy jak ta osoba która to napisała.Wstyd mi za nią.Pozdrawiam Dobre Miasto.Dodaj komentarz:
  • Kod:

    42dea


Okoliczne Miasta: