Hotel Holiday Park


Tel. +48 511 49 49 49
Rodzaj:Hotel
Adres:Heroldów 1 B
Miasto:Warszawa 01-991
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Warszawa, Łomianki, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek, Pruszków, Piastów, Kobyłka,


sala  bankietowa Warszawa
www › www.hphotel.pl

Hotel Holiday Park *** Hotel Holiday Park to elegancki obiekt położony w Warszawskiej dzielnicy Bielany w odległości tylko 8 min jazdy samochodem od wyjątkowego Starego Miasta, Zamku Królewskiego oraz 10 min jazdy od Pałacu Kultury i Centrum Warszawy. Hotel oferuje 100 stylowe i eleganckie pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu. Każdy pokój wyposażony jest w 32” plazmowy telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz możliwość skorzystania z 12stu świetnie wyposażonych, przestronnych i klimatyzowanych sal, które gwarantują sukces każdego wydarzenia.     Hotel Holiday Park to idealne miejsce na wesele, organizację imprezy okolicznościowej, jubileuszu czy eleganckiego bankietu.     W naszej ofercie proponujemy kompleksową obsługę przyjęcia weselnego poprzez dobór jedynego w swoim rodzaju menu weselnego, wystroju wnętrza sali i właściwej muzyki poprzedzony konsultacją z Młodą Parą.   Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę menu weselnego do wyboru z 5 zestawów, z możliwością zmiany dań na życzenie Pary Młodej. Oferta weselna również obejmuje specjalne ceny na pokoje hotelowe oraz parking dla wszystkich gości weselnych. W Hotel Holiday Park *** nie zapominamy o Naszych Parach - wszyscy, którzy podejmą się zorganizowania uroczystości w naszym hotelu, zaproszeni są na kolację upamiętniającą pierwszą rocznicę ślubu.   Zapraszamy do kontaktu !!    

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę menu weselnego do wyboru z 5 zestawów, z możliwością zmiany dań na życzenie Pary Młodej zmienić na Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę menu weselnego.



Zaprasza Hotel Holiday Park
Z miasta Warszawa
Heroldów 1 B
+48 511 49 49 49


Konferencja na:250 os.
Bankiet na:180 os.
Noclegi dla:130 os.
Impreza max:170 os.
Wszystkich sal:7
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Warszawa 0Hotel Warszawa 1Hotel Warszawa 2Hotel Warszawa 3Hotel Warszawa 4Hotel Warszawa 5Hotel Warszawa 6Hotel Warszawa 7Hotel Warszawa 8Hotel Warszawa 9Hotel Warszawa 10Hotel Warszawa 11Hotel Warszawa 12Hotel Warszawa 13Hotel Warszawa 14Hotel Warszawa 15
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod f0e1e:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
SALA WARSZAWSKA I10015080120100138
SALA WARSZAWSKA II100150150250100138
SALA PARKOWA I203020302042
SALA PARKOWA II203020302042
SALA KLUBOWA202520302043
SALA VIP203030302030
SALA BIELAŃSKA50707010050120


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
jacuzzi

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    f0e1e


Okoliczne Miasta: