Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Pensjonat Tatrzański Gościniec


Tel. 601 766 729
Tel kom18 20 743 29
Rodzaj:Pensjonat
Adres:Tatrzańska 19c
Miasto:Poronin 34-520
Województwo:małopolskie
Okolice:
Poronin, Zakopane, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Czarny Dunajec, Nowy Targ,


Pensjonat*** Tatrzański Gościniec Nowoczesny i elegancki Pensjonat Tatrzański Gościniec powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc Polski, w pięknej malowniczej miejscowości gór Tatrzańskich.   Tylko u nas łączymy góralską tradycję i gościnność z nowoczesnymi wnętrzami i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.     Ze względu na swoje położenie jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. W naszej restauracji na terenie pensjonatu proponujemy śniadania, obiady z deserem oraz kolacje . Przy restauracji znajduje się również lobby hotelowe z barem oraz bilardem, piłkarzyki,cymbergaj i ogródki letnie.   Oprócz wypoczynku dla turystów indywidualnych, organizujemy bankiety, imprezy, wieczory góralskie, występy Tatrzańskich zbójników, szkolenia, konferencje. Posiadamy dwie klimatyzowane sale konferencyjne na ok.130 osób, wyposażone w sprzęt audiowizualny.   Bogata oferta sprawia, że Pensjonat Tatrzański Gościniec stanowi doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku dla gości indywidualnych z rodzinami, a także konferencyjno-biznesowych. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalną, miłą i dyskretną obsługę, dbając o satysfakcję z pobytu naszych Gości.     Zadzwoń, zapytaj, zarezerwuj już teraz, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!    Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Zaprasza Pensjonat Tatrzański Gościniec
Z miasta Poronin
Tatrzańska 19c
601 766 729


Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Pensjonat Poronin 0Pensjonat Poronin 1Pensjonat Poronin 2Pensjonat Poronin 3Pensjonat Poronin 4Pensjonat Poronin 5Pensjonat Poronin 6Pensjonat Poronin 7Pensjonat Poronin 8Pensjonat Poronin 9Pensjonat Poronin 10Pensjonat Poronin 11Pensjonat Poronin 12Pensjonat Poronin 13Pensjonat Poronin 14Pensjonat Poronin 15Pensjonat Poronin 16Pensjonat Poronin 17Pensjonat Poronin 18Pensjonat Poronin 19
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 8b15f:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa120
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    8b15f


Okoliczne Miasta: