Hotel "Na Półboru"


Tel. +48 43 822 56 42
Tel kom+48 509 43 43 97
Rodzaj:Hotel
Adres:Stawiszcze 39a
Miasto:Sieradz 98-200
Województwo:łódzkie
Okolice:
Zgierz, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Stryków, Brzeziny, Rzgów, Aleksandrów Łódzki, Poddębice,
Rozmawiamy:


sala  weselna Sieradz
www › www.polboru.pl


Nasz Hotel usytuowany jest nieopodal Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki oraz w malowniczym zakątku i bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody od którego pochodzi nasza nazwa - Półboru.
Dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji to idealne miejsce dla szukających wytchnienia lub po porostu chcących mile spędzić czas i odpocząć w komfortowych warunkach. Otoczenie hotelu to piękny ogród, w którym można znaleźć urocze zakamarki, często wykorzystywane jako tło do pamiątkowych zdjęć. Dzięki dbałości o szczegóły otoczenie zachwyca na każdym kroku serwując dawkę niecodziennych rozwiązań.
Naszym Gościom oferujemy 63 pokoje, w pełni wyposażone z bezpłatnym dostępem do internetu. Do dyspozycji oddajemy także trzy sauny, siłownię, bilard, kort tenisowy, boisko do koszykówki i siatkówki oraz chatę grillową.
Goście mogą skosztować pysznych dań przygotowanych przez naszych kucharzy w nowoczesnej Restauracji Trasowej.
Ponadto posiadamy pięć sal bankietowo- konferencyjnych, które mieszczą do 380 osób.
Są w naszym życiu chwile, które celebrujemy w szczególny sposób.
Wesele to wielkie święto, dzień wzruszeń i radości. Z dużą starannością podchodzimy do organizacji tego typu uroczystości. Oddajemy do Państwa dyspozycji salę Dębową, która powstała z myślą by uzupełnić nasz szeroki wachlarz ofertowy. To nowoczesna, klimatyzowana sala , umożliwiająca elastyczną aranżację przestrzeni i posiadająca system oświetlenia, który tworzy niepowtarzalną atmosferę. Jeśli planują Państwo, tego typu uroczystość służymy pomocą i wieloletnim doświadczeniem.

Zaprasza Hotel "Na Półboru"
Z miasta Sieradz
Stawiszcze 39a
+48 43 822 56 42


Konferencja na:400 os.
Bankiet na:300 os.
Noclegi dla:111 os.
Impreza max:300 os.
Wszystkich sal:5
Impreza od:200 zł os.


Ogród

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Oczko wodne

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Sieradz 0Hotel Sieradz 1Hotel Sieradz 2Hotel Sieradz 3Hotel Sieradz 4Hotel Sieradz 5Hotel Sieradz 6Hotel Sieradz 7Hotel Sieradz 8Hotel Sieradz 9Hotel Sieradz 10Hotel Sieradz 11
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 4c620:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Dębowa A65200170150260
Sala Dębowa B401009060140
Sala Dębowa C421009060145
Sala Dębowa A+B300260210400
Sala Dębowa B+C200170120285
Sala Dębowa A+B+C400300270545
Sala A-150403070
Sala B-11525201842


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
siłownia/fitness
sauna
sala sportowa
bilard
kort tenisowy

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

Komentarze



| 2019-03-19 |
Miałam wesele w zeszłym roku w Sali Dębowej. Do dziś wspominam niebywałą klasę i staranność z jaką zostało one przygotowane. Cudowna obsługa, wyśmienite jedzenie oraz wsparcie na każdym kroku. Pani Organizator pomogła nam we wszystkim. Praktycznie krok po kroku przeprowadziła nas przez wybór wszystkich elementów, a później zabawa. Niepowtarzalne wrażenie zarówno nasze jak i naszych Gości. Do tego niczym nie musiałam się martwić bo Pani Organizator czuwała na każdym kroku. Mogłam spokojnie zająć się gośćmi. Bardzo dziękuje całej obsłudze za takie piękne przeżycie. Będę polecać każdemu wesele Na Półboru!



Dodaj komentarz:
  • Kod:

    4c620


Okoliczne Miasta: