Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Wierzbowe Ranczo


Tel. +48 691 475 000
Tel kom+48 798 728 629
Rodzaj:Dwór
Adres:Radziejowicka 87, Międzyborów
Miasto:Grodzisk mazowiecki 96-316
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Warszawa, Łódź, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Milanówek, Piastów, Brwinów, Skierniewice,
Rozmawiamy:


Wierzbowe Ranczo - wyjątkowe miejsce na Mazowszu. Zapraszamy!


Wierzbowe Ranczo usytuowane jest na 8-hektarowej posiadłości położonej w malowniczej otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, ok. 35 kilometrów od Warszawy jadąc autostradą A2. Można do nas również dotrzeć od strony Grodziska Mazowieckiego lub Żyrardowa, jak i trasą Katowicką przez Radziejowice.


Wierzbowe Ranczo wywodzi swoją nazwę od charakterystycznych wierzb głowiastych licznie występujących na Mazowszu, a na Ranczu w szczególności. Otaczają one całą posiadłość, a nawet wrastają w budynek Sali Biesiadnej. Wierzby znalazły swoje zastosowanie również w architekturze ogrodowej. Powstały z nich oryginalne altany, gdzie odbywają się ceremonie ślubów plenerowych.


Wierzbowe Ranczo to urokliwe, spokojne miejsce, gdzie piękno przyrody łączy się z rustykalnym klimatem wnętrz, gotowych na przyjęcie gości. Pierwszy obiekt - drewniana Sala Biesiadna, powstała na bazie oryginalnej, starej stodoły z drewnianymi kolumnami i dużym otwartym kominkiem, który w zimowe dni ogrzewa wnętrze oraz cieszy widokiem tańczącego ognia. W czerwcu 2014 r. powstała kolejna sala dla gości zwana Oranżerią. Założeniem architekta było maksymalne otwarcie na otaczającą przyrodę. Widok na pasące się nieopodal zwierzęta, brzozowy zagajnik i wierzby daje uczucie zespolenia z naturą. Koronkowy szachulec wykwintnie wkomponowany w konstrukcję budynku imponuje harmonią i perfekcją wykonania. We wnętrzu dominuje centralnie usytuowany kominek. Dopełnieniem są majestatyczne, ręcznie kute żyrandole. Całość utrzymana jest w ciepłym, eleganckim lecz nie zobowiązującym rustykalnym stylu.


Organizujemy imprezy kompleksowo przez cały rok, a każde przyjęcie weselne jest u nas szczególnym wydarzeniem i staramy się, aby było dopasowane do marzeń Młodej Pary. Nad oryginalnymi dekoracjami stale czuwa dekoratorka a dbałość o szczegóły zachwyca odwiedzających. Jesteśmy otwarci na sugestie gości, dzięki czemu każde przyjęcie jest wyjątkowe. Organizujemy wesela do 170 osób, a także mniejsze przyjęcia okolicznościowe i firmowe.


Na Wierzbowym Ranczu znajduje się także część hotelowa z komfortowymi i przytulnymi pokojami gościnnymi, każdy z własną łazienką. Nasi goście mogą swobodnie spacerować po posiadłości, głaskać konie w stajni i na padokach oraz cieszyć się nieograniczoną przestrzenią. Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw oraz mini wozy z dyszlami. Mają one największe powodzenie wśród małych gości.


Oferujemy: wesela, śluby w plenerze; przyjęcia okolicznościowe, m.in.: chrzty, komunie, urodziny, konsolacje; imprezy firmowe, m.in. integracyjne, konferencje, szkolenia, warsztaty, pikniki i studniówki. Z naszego uroczego miejsca chętnie korzystają zielone szkoły i wycieczki przedszkolne. Zapewniamy noclegi. Atrakcją szczególną Wierzbowego Rancza są nasze konie.


Inne nasze propozycje: przejażdżka wozem konnym; pokaz jazdy w stylu western; oprowadzanie gości po stajni; opowieści o koniach i ich zwyczajach; jazda konna dla dzieci; profesjonalna opieka nad dziećmi w trakcie przyjęcia; artystyczna sesja zdjęciowa w plenerze; zabawy integracyjne; warsztaty edukacyjne; przejażdżki rowerowe; przejazdy samochodami 4x4; quady oraz wiele innych atrakcji.


Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji oraz dostosujemy wspólnie ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb.


UWAGA! WOLNE TERMINY 2019! Oferta specjalna! Jeśli nie chcecie czekać miesiącami na ten wyjątkowy dzień, a Wasza decyzja o zawarciu związku małżeńskiego jest ugruntowana i jedyne co potrzebujecie, to wyjątkowe miejsce i pyszne jedzenie na celebrację - ZAPRASZAMY!


Dla każdej pary, która w dniach od 14 do 21 lutego 2019 r. zarezerwuje swój wymarzony termin na wesele w 2019 r. oferujemy dodatkowe 15% rabatu na wszystkie usługi Wierzbowego Rancza związane z tym weselem! Szczegóły: e-mail: wesela@wierzboweranczo.pl, tel. 691 475 000Zaprasza Wierzbowe Ranczo
Z miasta Grodzisk mazowiecki
Radziejowicka 87, Międzyborów
+48 691 475 000


Konferencja na:100 os.
Bankiet na:170 os.
Noclegi dla:27 - 31 os.
Impreza max:170 os.
Wszystkich sal:2
Impreza od:250 zł os.


wynajem bryczki

dekoracja sali

osobna sala taneczna

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Oczko wodne

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia

Altana
Dwór Grodzisk mazowiecki 0Dwór Grodzisk mazowiecki 1Dwór Grodzisk mazowiecki 2Dwór Grodzisk mazowiecki 3Dwór Grodzisk mazowiecki 4Dwór Grodzisk mazowiecki 5Dwór Grodzisk mazowiecki 6Dwór Grodzisk mazowiecki 7Dwór Grodzisk mazowiecki 8Dwór Grodzisk mazowiecki 9Dwór Grodzisk mazowiecki 10Dwór Grodzisk mazowiecki 11Dwór Grodzisk mazowiecki 12Dwór Grodzisk mazowiecki 13
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod eb6b8:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Biesiadna10010098150120
Oranżeria170170144200180


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Dekoracje sali
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
bar
ksero

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    eb6b8


Okoliczne Miasta: