Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Zamek SIMP w Rydzynie


Tel. 603 517 817
Tel kom+48 65 529 50 40
Rodzaj:Zamek
Adres:Plac Zamkowy 1
Miasto:Rydzyna 64-130
Województwo:wielkopolskie
Okolice:
Leszno, Poznań, Wrocław, Rawicz, Gostyń, Wschowa, Głogów, Kościan,
Rozmawiamy:



Szukacie Państwo miejsca, gdzie mogłoby odbyć się Wesele, Konferencja czy też spotkanie firmowe? Zamek w Rydzynie( największy w Wielkopolsce) jest miejscem, w którym walory historyczne przenikają się z komfortem i bogatą infrastruktura usługową. Oferujemy pod te potrzeby zarówno 9 sal historycznych wyposażonych w sprzęt multimedialny, jak również bogato wyposażony hotel i własny węzeł gastronomiczny, na który składa się dobrze wyposażona kuchnia oraz obszerna restauracja. W okresie od wiosny do jesieni, możliwe jest również organizowanie imprez w obrębie zamkowego dziedzińca o powierzchni 400m2. Zamek posiada ponadto dwie powierzchnie parkowe o powierzchni 12 ha, rozlokowane na dwóch wyspach otoczonych fosą, gdzie odbywają się imprezy plenerowe nawet dla 2 tys. osób. Zamek oferuje ponadto wiele dodatkowych atrakcji, które towarzyszą organizowanym imprezom. Są one dopasowane zarówno do wieku uczestników, jak i preferencji i charakteru imprezy.

Zaprasza Zamek SIMP w Rydzynie
Z miasta Rydzyna
Plac Zamkowy 1
603 517 817


Konferencja na:250 os.
Bankiet na:1150 os.
Noclegi dla:98 os.
Impreza max:150 os.
Wszystkich sal:9
Impreza od:0 zł os.


wynajem bryczki

dekoracja sali

osobna sala taneczna

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Oczko wodne

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia

Altana
Zamek Rydzyna 0Zamek Rydzyna 1Zamek Rydzyna 2Zamek Rydzyna 3Zamek Rydzyna 4Zamek Rydzyna 5Zamek Rydzyna 6Zamek Rydzyna 7Zamek Rydzyna 8Zamek Rydzyna 9Zamek Rydzyna 10Zamek Rydzyna 11Zamek Rydzyna 12Zamek Rydzyna 13Zamek Rydzyna 14Zamek Rydzyna 15Zamek Rydzyna 16Zamek Rydzyna 17Zamek Rydzyna 18Zamek Rydzyna 19Zamek Rydzyna 20Zamek Rydzyna 21Zamek Rydzyna 22Zamek Rydzyna 23Zamek Rydzyna 24Zamek Rydzyna 25Zamek Rydzyna 26Zamek Rydzyna 27Zamek Rydzyna 28Zamek Rydzyna 29Zamek Rydzyna 30Zamek Rydzyna 31Zamek Rydzyna 32Zamek Rydzyna 33Zamek Rydzyna 34Zamek Rydzyna 35Zamek Rydzyna 36Zamek Rydzyna 37
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 597df:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Balowa15030012025070170275
Sala Morska30352835203058
Sala 4 Pór Roku50806580704580
Sala Posągowa4570557070
Sala Pokój Szary3040304070
Sala Rycerska30302430202050
Sala Wielka Alkowa5080648075
Sala Audiowizualna A3060486061
Sala Audiowizualna B2424192448


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Podest sceniczny, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
fax
ksero
wifi w lobby
siłownia/fitness
sauna
bilard

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    597df


Okoliczne Miasta: