Restauracja Dom Perkun


Tel. 696-860-421
Rodzaj:Restauracja
Adres:Pierkunowo 10A
Miasto:Giżycko 11-500
Województwo:warmińsko-mazurskie
Okolice:
Pierkunowo, Giżycko,


sala  bankietowa Giżycko
www › domperkun.pl

Restauracja Dom Perkun znajduje się na dużej prywatnej plaży w odległości 50m od brzegu jeziora Kisajno na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Piękny widok na jezioro i tutejsze zachody słońca można z pewnością zaliczyć do cudów natury. Kulinarne i estetyczne wrażenia, które zapewnia nasz restauracja są dopełnieniem tego urokliwego otoczenia.
Proponujemy Państwu klimatyzowaną, elegancką i przestronną salę, przygotowaną na przyjęcie 130 osób oraz duży piękny taras roztaczający się przed budynkiem. Zapewniamy naszym gościom duży parking, także dla autokarów.
Organizujemy przyjęcia weselne, konferencje i inne imprezy okolicznościowe. Cena przyjęcia weselnego wynosi od 150 zł za osobę. Zapraszamy serdecznie.

Restauracja Dom Perkun Restauracja Dom Perkun położona jest 50m nad brzegiem jeziora Kisajno na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, na dużej prywatnej plaży. Piękny widok na jezioro i zachody słońca należą na pewno do cudów natury. W takim urokliwym otoczeniu wrażenia kulinarne i estetyczne na pewno będą niezapomniane. Proponujemy Państwu elegancką, przestronną, klimatyzowaną salę przygotowaną na przyjęcie 130 osób. Przed budynkiem jest duży piękny taras.  Posiadamy duży parking, także dla autokarów.   Organizujemy wesela, konferencje i inne imprezy okolicznościowe. Cena przyjęcia weselnego wynosi od 150zł za osobę.   Zapraszamy serdecznie. Telefon 696 860 421   Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Zaprasza Restauracja Dom Perkun
Z miasta Giżycko
Pierkunowo 10A
696-860-421


Impreza max:130 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Giżycko 0Restauracja Giżycko 1Restauracja Giżycko 2Restauracja Giżycko 3Restauracja Giżycko 4Restauracja Giżycko 5Restauracja Giżycko 6Restauracja Giżycko 7Restauracja Giżycko 8Restauracja Giżycko 9Restauracja Giżycko 10Restauracja Giżycko 11
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 43448:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    43448


Okoliczne Miasta: