Pod Kolumnami


Tel. 696 428 234
Rodzaj:Restauracja
Adres:ul. Senatorska 13
Miasto:Pilica 42-436
Województwo:śląskie
Okolice:
Pilica, Podzamcze, Żarnowiec, Siedliszowice, Zawiercie, Wolbrom,Pod Kolumnami

Restauracja "Pod kolumnami"

oferuje organizację różnego rodzaju
imprez okolicznościowych.

Restauracja „Pod Kolumnami” oferuje dania, będące połączeniem stylów i smaków kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej.
Zapraszamy do organizcji:
• wesel,
• imienin,
• urodzin,
• spotkań integracyjnych oraz szkoleń i konferencji.

Dysponujemy czterema stylowymi salami: dwoma restauracyjnymi, pubową, bilardową. Zapewniamy smaczną kuchnię i sprawną obsługę.
W pokojach i apartamentach proponujemy Państwu 25 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.

Hotel i Restauracja Pod Kolumnami To nowo otwarty lokal o wysokim standardzie wyposażenia i świadczenia usług gastronomiczno-hotelarskich. Mieści się on w budynku pochodzącym z 2 poł. XVIII w. położonym przy urokliwej uliczce, łączącej pałac z kolegiatą. Z okien budynku i tarasu widać bądź zieleń parku pałacowego, bądź wzgórza z wieżą zamku smoleńskiego w tle.   Organizacja imprez Oferujemy organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych: wesel, imienin, urodzin, spotkań integracyjnych oraz szkoleń i konferencji. Dysponujemy czterema stylowymi salami: dwoma restauracyjnymi, pubową, bilardową. Zapewniamy smaczną kuchnię i sprawną obsługę.   Wraz z naszym partnerem, Tandem Group proponujemy Państwu kompleksową obsługę imprez outdoorowych. Z nami będą mogli Państwo wziąć udział w konkurencjach, które na co dzień mogą wydawać się niedostępne i niebezpieczne. Lata doświadczeń, praktyka zdobyta podczas służby w pogotowiu górskim, zamiłowanie do sportów przestrzennych, uzależnienie od adrenaliny oraz chęć dzielenia się swoimi pasjami z innymi ludźmi, to wszystko cechy Tandem Group. Wśród atrakcji naszego partnera znajdują się: quady, paintball, tyrolka, ścianki wspinaczkowe i wiele innych. Oferta jest przygotowana dla zorganizowanych grup włączając w to zapewnienie wsparcia dla imprez integracyjnych. Wraz z usługami gastronomiczno-hotelarskimi zapewnianymi przez Pod Kolumnami aktywne spędzanie czasu na Jurze jest niezapomnianym przeżyciem.   Jeżeli jesteście Państwo pasjonatami jazdy konnej specjalnie dla Was nawiązaliśmy współpracę ze Stadniną Koni w Udorzu. Wszystkich chętnych zapraszamy na jazdę konną. Stadnina oferuje Państwu naukę jazdy konnej od podstaw pod okiem doświadczonych instruktorów. Tym, którzy nieco już poznali tajniki jeździectwa, proponujemy szlifowanie posiadanych umiejętności. Do Państwa dyspozycji oddany jest rozległy parkur. W razie niepogody oraz w zimie korzystać można z krytej ujeżdżalni o wymiarach 18x60m. Dla odważnych Stadnina Koni w Udorzu przygotowała komplet przeszkód, zaś na wszystkich kochających jazdę w terenie czekają malownicze okolice: rozległe łąki, jodłowe i bukowe lasy, wąwozy, urokliwe dolinki i łagodne wzniesienia Jury Krakowsko-Częstochowskiej.          

Zaprasza Pod Kolumnami
Z miasta Pilica
ul. Senatorska 13
696 428 234


Impreza max:140 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Pilica 0Restauracja Pilica 1Restauracja Pilica 2
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod d8ba8:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    d8ba8


Okoliczne Miasta: