Karczma Polska Zagroda


Tel. 58 550 72 59
Rodzaj:Restauracja
Adres:Al. Niepodległości 625
Miasto:Sopot
Województwo:pomorskie
Okolice:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Witomino, Rogulewo, Orłowo, Dąbrowa, Bojano,


Karczma Polska Zagroda to miejsce, które powinien odwiedzić każdy turysta zwiedzający Trójmiasto. Klimatyczna atmosfera, smaczna staropolska kuchnia oraz niewygórowane ceny sprawią, że lokal ten zostanie na zawsze w pamięci odwiedzających nas gości. Posiadamy dwie sale, Kominkową oraz Komandorską, które łącznie mogą pomieścić 100 gości. Polecamy szeroki wybór wyśmienitych potraw, przygotowanych przez doświadczonych kucharzy nadzorowanych przez samego samego Szefa Kuchni. Zapraszamy.

Na terenie Trójmiasta znajdują się 2 restauracje "Gospoda Chata Chłopska". Podstawą wystroju jest drewno, z którego zrobiona jest podłoga, ściany i sufit. Nasi goście otoczeni są też różnorodnymi posążkami i rękodziełami najlepszych kaszubskich artystów ludowych. Wszystkie te elementy sprawiają, że Klient odczuwa spokój, ciepło i w atmosferze zrelaksowania, delektuje się posiłkiem. Te cechy powodują, że nasi Goście najczęściej odwiedzają nas ponownie. WESELA Dzięki naszym Stałym Klientom mamy jak zwykle impuls do działania. Powstały trzy nowe menu z nowymi imprezowymi daniami. Zachęcamy do obejrzenia na naszej stronie internetowej. OSTATECZNYM POTWIERDZENIEM REZERWACJI TERMINU JEST WPŁATA ZALICZKI- BEZ ZALICZKI REZERWACJA MOŻE ZOSTAĆ ANULOWANA. Na terenie Trójmiasta znajdują się 2 restauracje "Gospoda Chata Chłopska".

Zaprasza Karczma Polska Zagroda
Z miasta Sopot
Al. Niepodległości 625
58 550 72 59


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Sopot 0Restauracja Sopot 1Restauracja Sopot 2Restauracja Sopot 3Restauracja Sopot 4Restauracja Sopot 5Restauracja Sopot 6

Ładowanie mapy...
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 6df57:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    6df57


Okoliczne Miasta: