Hotel KUR


Tel. (48) 89 521 47 00
Rodzaj:Hotel
Adres:Bałtycka 89
Miasto:Olsztyn 10-189
Województwo:warmińsko-mazurskie
Okolice:
Biskupiec, Barczewo, Dobre Miasto, Morąg, Elbląg, Pasłęk, Szczytno, Olsztynek, Ostróda,


sala  konferencyjna Olsztyn
www › www.hotelkur.pl

Zapraszamy Państwa do naszej stylowej, klimatyzowanej Restauracji (80 miejsc) z 2 Salami Bankietowymi oraz z letnim tarasem (na 70 miejsc), zapewniającej naszym Gościom wyborne menu, wyjątkową obsługę i zapierający dech widok na jezioro. Miłą atmosferę dodatkowo tworzy kącik kawowy z niepowtarzalnym kominkiem i barem, a letni taras to wyśmienite miejsce na garden party, przyjęcia czy letnie grillowanie. W naszej Restauracji organizujemy przyjęcia weselne dla max 120 osób uwzględniając miejsce dla DJ’a lub zespołu. Oferujemy bogate menu oraz wspaniałą oprawę uroczystości weselnych. Hotel Kur to jednocześnie doskonałe miejsce do zorganizowania narady, spotkania biznesowego czy konferencji w jednej z naszych klimatyzowanych sal konferencyjnych i bankietowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt konferencyjny. Przy Restauracji są 2 sale bankietowe po 50 miejsc każda z możliwością ich połączenia oraz połączenia z salą restauracyjną. W każdej z 2 sal jest możliwość zorganizowania spotkania dla max 50 os. lub jednego na 70-80 osób. Na wiosnę przyszłego roku planowana jest Sala Konferencyjna na 120 miejsc z możliwością podzielenia na dwie oddzielne sale, do tego przylegająca Sala Klubowa z barkiem na 60 miejsc.

Zaprasza Hotel KUR
Z miasta Olsztyn
Bałtycka 89
(48) 89 521 47 00


Konferencja na:150 os.
Bankiet na:120 os.
Noclegi dla:60 os.
Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:3
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Olsztyn 0Hotel Olsztyn 1Hotel Olsztyn 2Hotel Olsztyn 3Hotel Olsztyn 4Hotel Olsztyn 5Hotel Olsztyn 6Hotel Olsztyn 7Hotel Olsztyn 8Hotel Olsztyn 9
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 6c81f:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala A50400
Sala B50400
Sala Główna1501200
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Najczęściej rezerwowane sale Olsztyn:

Komentarze| 2017-06-10 |
Wspaniale zorganizowana komunia w hotelowej restauracji-sala na wyłączność, dobre jedzenie, miła obsługa i rewelacyjne animacje dla dzieci-Minionki robiące bańki, tatuaże, cudeńka z balonów, konstrukcje z plastikowych rurek i ruchowe zabawy na powietrzu w pięknej scenerii-gorąco polecam.Dzieci gości pytały kiedy znowu mogą przyjechać-to tylko potwierdza jak dobrze się bawiły:-)Dodaj komentarz:
  • Kod:

    6c81f


Okoliczne Miasta: