Restauracja Sabatini


Tel. 17 862 50 67
Tel kom602 656 306
Rodzaj:Restauracja
Adres:Piłsudskiego 17
Miasto:Rzeszów 35-074
Województwo:podkarpackie
Okolice:
Kolbuszowa, Tyczyn, Łańcut, Kańczuga, Połomia, Lubzina,


sala  do wynajęcia Rzeszów
www › www.sabatini.pl

Restauracja SABATINI Zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, bankietów, przyjęć okolicznościowych takich jak: komunie, imieniny, stypy itp. Organizujemy także imprezy plenerowe oraz świadczymy usługi cateringowe do 1000 osób w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Prowadzimy wynajem klimatyzowanych sal na konferencje. Cechuje nas doskonała kuchnia oraz fachowa i miła obsługa. W okresie letnim zapraszamy do korzystania z uroczego ogródka. Świadczymy najwyższej jakości usługi gastronomiczne poparte wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy dwie klimatyzowane sale: do 50 osób oraz do 150 osób.   Przyjęcie weselne w SABATINI!   Jeśli szukasz kompleksowej obsługi przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie - dobrze trafiłeś. Restauracja „Sabatini” zorganizuje dla Ciebie przyjęcie, które wspominać będziesz latami.   Pragniemy spełniać marzenia Młodych Par o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym wspominanym przez wszystkich gości. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości wsłuchując się uważnie w Państwa uwagi i sugestie dotyczące scenariusza imprezy oraz menu. Organizujemy przyjęcia weselne do 150 osób.      

Restauracja "Sabatini" istnieje od 1994 roku a znajdujemy się w centrum Rzeszowa. Posiadamy w swojej ofercie dwie klimatyzowane sale do 50 osób i 150 osób. Cechuje nas doskonała kuchnia i miła, fachowa obsługa. Jeśli szukacie Państwo kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie to nie możecie nie trafić właśnie do nas! Restauracja „Sabatini” zorganizuje dla Was przyjęcie, które z pewnością będziecie wspominać przez lata. W okresie letnim proponujemy korzystanie z naszego patio, gdzie znajdziecie Państwo spokój i wytchnienie przy szumie fontanny.

Zaprasza Restauracja Sabatini
Z miasta Rzeszów
Piłsudskiego 17
17 862 50 67


Konferencja na:150 os.
Bankiet na:150 os.
Impreza max:150 os.
Wszystkich sal:2
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Rzeszów 0Restauracja Rzeszów 1Restauracja Rzeszów 2Restauracja Rzeszów 3Restauracja Rzeszów 4Restauracja Rzeszów 5Restauracja Rzeszów 6Restauracja Rzeszów 7Restauracja Rzeszów 8Restauracja Rzeszów 9Restauracja Rzeszów 10Restauracja Rzeszów 11Restauracja Rzeszów 12Restauracja Rzeszów 13Restauracja Rzeszów 14Restauracja Rzeszów 15Restauracja Rzeszów 16Restauracja Rzeszów 17Restauracja Rzeszów 18Restauracja Rzeszów 19Restauracja Rzeszów 20Restauracja Rzeszów 21Restauracja Rzeszów 22Restauracja Rzeszów 23Restauracja Rzeszów 24
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod be343:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala 11500
Sala 2500
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    be343


Okoliczne Miasta: