Restauracja Ostromecka


Tel. (48) 52 381 76 18
Rodzaj:Restauracja
Adres:Bydgoska 8
Miasto:Ostromecko 86-070
Województwo:kujawsko-pomorskieW naszej restauracji polecamy wyśmienite dania kuchni polskiej. Przede wszystkim potrawy z gęsiny, które stały się już naszą specjalnością. Gęsinę podajemy w potrawach tradycyjnych, ale proponujemy ją także przyrządzaną wg naszych własnych przepisów niespotykanych w innych miejscach.

W naszym menu znajdziecie Państwo także szeroki wybór różnych dań mięsnych, rybnych i jarskich. Wszystkie przygotowane w naszej kuchni bezpośrednio przed podaniem, zawsze świeże i smaczne.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Was każdą imprezę rodzinną, firmową lub po prostu towarzyską. W naszych pięciu salach możemy jednorazowo ugościć nawet 150 osób, ale także dla mniej licznych grup przygotujemy elegancki posiłek w bardziej kameralnych warunkach. Oferujemy naszą pomoc przy doborze menu, polecimy zespół muzyczny, który zapewni ciekawą oprawę, wskażemy fotografa, który profesjonalnie wykona zdjęcia z imprezy i przygotuje je tak, abyście mogli przekazać je każdemu z gości w estetycznej i eleganckiej formie.

Podróżnym proponujemy nocleg w naszym motelu, w pokojach dwu- i trzyosobowych możemy przyjąć 26 osób. Pokoje wyposażone są w łazienki, telewizory oraz bezprzewodowy Internet. Poranne śniadanie jest wypełnione regionalnymi wyrobami wędliniarskimi oraz zawsze świeżym nabiałem pochodzącym od okolicznych lokalnych producentów.

Zapraszamy.

Zaprasza Restauracja Ostromecka
Z miasta Ostromecko
Bydgoska 8
(48) 52 381 76 18


Noclegi dla:25 os.
Impreza max:90 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Ostromecko 0Restauracja Ostromecko 1Restauracja Ostromecko 2Restauracja Ostromecko 3Restauracja Ostromecko 4Restauracja Ostromecko 5Restauracja Ostromecko 6Restauracja Ostromecko 7Restauracja Ostromecko 8Restauracja Ostromecko 9Restauracja Ostromecko 10Restauracja Ostromecko 11Restauracja Ostromecko 12
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod b52a6:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    b52a6