Hotel Folwark Stara Winiarnia


Tel. +48 18 33 12 382
Rodzaj:Hotel
Adres:Ogrodowa 2
Miasto:Mszana dolna 34-730
Województwo:małopolskie
Okolice:
Myślenice, Rabka-Zdrój, Jordanów, Nowy Sącz, Kraków, Limanowa, Nowy Sącz,
Rozmawiamy:




Folwark Stara Winiarnia - Wesele w dawnej posiadłości Rodu Krasińskich!



Folwark Stara Winiarnia to niezwykłe miejsce, pełne historii. Wewnątrz XVI-wiecznych murów znajdą Państwo komfortowy Hotel*** jak również Restaurację serwującą wyśmienite dania kuchni staropolskiej. Dysponujemy przestronną salą bankietową mogącą pomieścić do 160 osób. Istnieje też możliwość zorganizowania przyjęcia do 240 osób na dwóch poziomach restauracji. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, eventy i konferencje. Winiarnia oferuje szeroki wybór win i whisky z całego świata jak również cykliczne degustacje.

Ślub cywilny, ślub humanistyczny i wspaniałe wesele na zamku!


Ponieważ ten jedyny dzień w Waszym życiu musi być wyjątkowy dołożymy wszelkich starań, aby takim go Państwo zapamiętali. Organizacja tego uroczystego dnia wiąże się z licznymi przygotowaniami, wychodzimy zatem naprzeciw Państwa oczekiwaniom i służymy kompleksową obsługą. Każda Para Młoda ma do dyspozycji Managera Ślubnego, który obecny jest na każdym etapie przygotowań i realizacji przyjęcia.
W ramach naszej Oferty:
• Niepowtarzalne zabytkowe wnętrza starego Kasztelu – klimatyzowane sale
• Wyśmienite menu przygotowane przez naszego Szefa Kuchni
• Dekorację kwiatową Sali w cenie
• Apartament dla Nowożeńców w prezencie
• Promocyjne ceny pokoi dla Gości Weselnych
• Zniżki na menu dla dzieci: do 3 lat: 30% ceny, od 4-7 lat: 70% ceny
• Bezpłatny parking na terenie obiektu oraz dodatkowy monitorowany parking naprzeciwko obiektu
• Pomoc przy organizacji wszelkich szczegółów związanych z przyjęciem
• Możliwość zrealizowania sesji zdjęciowej w naszych XVI-wiecznych murach • Możliwość organizacji Ślubu Cywilnego lub Ślubu Humanistycznego w jednej z naszych zabytkowych sal lub na dziedzińcu folwarcznym
Strona https://wesela.folwarkstarawiniarnia.pl/ przedstawia naszą wyjątkową ofertę!

W Folwarku Starej Winiarni oferujemy organizację wesela od podstaw, dzięki temu Para Młoda może wyruszyć w najważniejszą podróż życia bez nadmiaru obowiązków i niepotrzebnego stresu. Wesele w naszych zabytkowych murach jest gwarancją niezapomnianych wrażeń dla Państwa oraz Miłych Gości, którzy z pewnością długo będą wspominać to niezwykłe wydarzenie i miejsce. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zaprasza Hotel Folwark Stara Winiarnia
Z miasta Mszana dolna
Ogrodowa 2
+48 18 33 12 382


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:150 os.
Noclegi dla:60 os.
Impreza max:240 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:288 zł os.


dekoracja sali

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości
Hotel Mszana dolna 0Hotel Mszana dolna 1Hotel Mszana dolna 2Hotel Mszana dolna 3Hotel Mszana dolna 4Hotel Mszana dolna 5Hotel Mszana dolna 6Hotel Mszana dolna 7Hotel Mszana dolna 8Hotel Mszana dolna 9Hotel Mszana dolna 10Hotel Mszana dolna 11Hotel Mszana dolna 12Hotel Mszana dolna 13Hotel Mszana dolna 14Hotel Mszana dolna 15Hotel Mszana dolna 16Hotel Mszana dolna 17Hotel Mszana dolna 18Hotel Mszana dolna 19Hotel Mszana dolna 20Hotel Mszana dolna 21Hotel Mszana dolna 22Hotel Mszana dolna 23Hotel Mszana dolna 24Hotel Mszana dolna 25Hotel Mszana dolna 26Hotel Mszana dolna 27Hotel Mszana dolna 28Hotel Mszana dolna 29Hotel Mszana dolna 30Hotel Mszana dolna 31Hotel Mszana dolna 32Hotel Mszana dolna 33Hotel Mszana dolna 34Hotel Mszana dolna 35Hotel Mszana dolna 36Hotel Mszana dolna 37Hotel Mszana dolna 38Hotel Mszana dolna 39Hotel Mszana dolna 40Hotel Mszana dolna 41Hotel Mszana dolna 42
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 736dc:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Dworska150400160200320
Sala Biesiadna50100508080
Sala Kominkowa4060504080
Sala Balowa4060505080
Sala Konferencyjna Hotel4065405064
Sala Kawiarnia45333045


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon, Podest sceniczny,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Limuzyna
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
klimatyzacja
sauna

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

czekoladowa fontanna z owocami

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

  Najczęściej rezerwowane sale Mszana dolna:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    736dc


Okoliczne Miasta: