Cafe Helenka


Tel. (18) 540 04 02
Rodzaj:Restauracja
Adres:Pl. Dietla 1
Miasto:Szczawnica 34-460
Województwo:małopolskie
Okolice:
Szczawnica, Piwniczna Zdrój,


Cafe Helenka to doskonałe miejsce na organizację stylowych i eleganckich przyjęć weselnych. Położenie Restauracji w samym centrum Szczawnicy, przy zabytkowym Placu Dietla stwarza wspaniałą scenerię oraz niepowtarzalny klimat dla organizowanych tu uroczystości. Wnętrza Cafe Helenka urządzone zostały z niezwykłą elegancją i starannością o każdy detal. Nowoczesne i wygodne rozwiązania połączone zostały tu z urokiem i specyfiką regionalnego stylu. Dyskretna kolorystyka wnętrza oraz możliwości jego aranżacji sprawiają, że każda organizowana tu uroczystość jest niezapomnianym przeżyciem dla świętujących gości.

W Cafe Helenka do dyspozycji gości pozostaje piękna sala, w której do uroczystej kolacji może zasiąść 88 osób. Restauracja serwuje wyśmienite międzynarodowe menu, w którym nie brakuje również polskich tradycyjnych potraw. Znakomici kucharze mogą również przygotować potrawy na specjalne zamówienie. Restauracja słynie również z wyśmienitych deserów oraz wykwintnych koktajli, które mogą uświetnić serwowane podczas przyjęcia dania oraz przekąski. Cały budynek jest klimatyzowany, dzięki czemu nawet w upalne dni goście mają zapewniony pełen komfort podczas uroczystości.

W okresie wiosennym i letnim przyjęcie może dodatkowo odbywać się na usytuowanych na dwóch poziomach tarasach, które pomieszczą w sumie 170 osób. Gustowna aranżacja oraz dyskretne oświetlenie tarasów powoduje, że Cafe Helenka jest wymarzonym miejscem na niezapomniane przyjęcia pełne romantycznych akcentów.

Bezpośrednio obok Restauracji znajduje się parking zarówno dla samochodów osobowych jaki i autokarów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa gości budynek jest monitorowany. Cafe Helenka jak również przylegające do niej tarasy objęte są dostępem do sieci wi-fi.

Zaprasza Cafe Helenka
Z miasta Szczawnica
Pl. Dietla 1
(18) 540 04 02


Noclegi dla:- os.
Impreza max:170 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Szczawnica 0Restauracja Szczawnica 1Restauracja Szczawnica 2Restauracja Szczawnica 3Restauracja Szczawnica 4Restauracja Szczawnica 5Restauracja Szczawnica 6Restauracja Szczawnica 7Restauracja Szczawnica 8Restauracja Szczawnica 9Restauracja Szczawnica 10Restauracja Szczawnica 11Restauracja Szczawnica 12Restauracja Szczawnica 13Restauracja Szczawnica 14Restauracja Szczawnica 15Restauracja Szczawnica 16Restauracja Szczawnica 17Restauracja Szczawnica 18Restauracja Szczawnica 19Restauracja Szczawnica 20Restauracja Szczawnica 21Restauracja Szczawnica 22Restauracja Szczawnica 23Restauracja Szczawnica 24Restauracja Szczawnica 25
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod ff9db:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Główna160100
Namiot (ogrzewany zimą)100100
Sala Taneczna160160
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    ff9db


Okoliczne Miasta: