Klub Ona - Przyjęcia Okolicznościowe Wesela Urodziny Imieniny


Tel. 507 10 10 66
Tel kom22 822 97 69
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Fajansowa 4
Miasto:Warszawa 02-217
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Warszawa, Raszyn, Ochota, Mokotów, Włochy,
Rozmawiamy:


sala  bankietowa Warszawa
www › klubona.pl/

Z myślą o takich jak my, niedopasowanych do „wyścigu szczurów” w wielkich korporacjach, nieobytych w spędzaniu czasu w klimatyzowanych galeriach handlowych i nieodpornych na szaleństwa polskich polityków otworzyłam klub „Ona”. Jest on kontynuacją i rozwinięciem tego wszystkiego co kiedyś było i działo się (w latach 2005-2006) w galerii – cafe „ Ona” przy ul. Freta 39 na Nowym Mieście. Tym samym jest on naszą propozycją dla wszystkich innych, nie takich.
Nasz klub jest otwarty. Ale tylko dla osób, które pragną zatrzymać się na chwilę i znaleźć moment oddechu w dzisiejszym pędzącym zwariowanym świecie. Gdy przekroczysz jego progi postaramy się aby czas zatrzymał się na parę godzin, które pomogą Ci zebrać siły do codziennych zmagań z życiem.
Nasz klub jest zamknięty. Aby mieć prawo wstępu trzeba posiadać kartę klubową. Jej uzyskanie jest bardzo proste dla osób którym „coś w duszy gra”, a niemożliwe dla „niewrażliwców”. Wprowadziliśmy to ograniczenie dla ochrony naszych gości.
Jeśli jesteś już członkiem klubu, to możesz przyprowadzić ze sobą swoich przyjaciół i znajomych, będziesz jednak gwarantował że oni również nie naruszą klubowych zasad.
U nas nie usłyszysz muzyki „klubowej” lub, „techno” i nie ożłopiesz się piwskiem. Możesz natomiast rozmarzyć się przy romantycznych balladach, posłuchać piosenki aktorskiej, pośmiać się ze skeczy kabaretowych, wziąć udział w warsztatach rękodzieła oraz całej masie innych atrakcji. Czeka na ciebie pyszna kawa, aromatyczna herbata, domowa szarlotka i…
Pierwszy przy bramie powita Ciebie pies. Wygląda jak wielki ogromny czarny potwór, z potężnymi zębiskami w paszczy. Jednak Ciapa to najłagodniejsze psisko na świecie, przyjaźnie nastawione do gości. Będzie tylko merdała ogonem i prosiła o pogłaskanie.
Zaraz za bramą otoczą Ciebie zieleń ogrodu i ściany bluszczu. Możesz nakarmić ryby w oczku wodnym i wsłuchać się w szmer płynącej wody lub poszukać ukrytych w gęstej zieleni ptasich gniazd. Możesz po prostu usiąść w jednym z wiklinowych foteli i zatopić się w lekturze świeżo kupionej książki lub pisma. Możesz dosiąść się do ogrodowego grilla coś na nim wypichcić.
Oczywiście możesz pójść dalej i wejść po schodach do zielonego ogrodu na dachu klubu, gdzie latem można się poopalać lub ukryć przed słońcem na huśtawce. Zimą będzie to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie na świeżym powietrzu przy stoliku wypijesz kawę, zjesz ciastko i zapalisz papierosa. Gdyby jednak było Ci zbyt zimno, to zejdziesz schodami i rozgrzejesz się przy gorącym kominku w salach klubu.
Jeśli nie masz ochoty na wspinaczkę po schodach na dach, to po prostu wejdź do klubu. Już na wstępie trafisz na bufet kawowy, kominek i setki ciekawych przedmiotów z duszą, które nie tyko możesz oglądać i dotykać ale jeśli zapragniesz je mieć, to dokonasz zakupu na miejscu.
Schodząc po schodach przejdziesz go głównej sali klubowej. Po jej ścianach, tak jak i w ogrodzie, wiją się ogromne bluszcze. Latem zawsze jest w niej chłodno, zimą poprawia nastrój rozgrzany zabytkowy kominek. To główna sala klubu. Tu spotykamy się na koncertach, kabaretach, wieczorach tanecznych, w klubie poezji, wystawach i w tej sali możesz urządzić swoje imieniny, urodziny, wesele lub rocznicę ślubu. Możesz także wynająć ją jako salę konferencyjną lub zorganizować w niej dowolne spotkanie. Pomożemy Ci przy tym. W tej sali możesz spędzić Sylwestra.

Klub Ona - 507 10 10 66

Zaprasza Klub Ona - Przyjęcia Okolicznościowe Wesela Urodziny Imieniny
Z miasta Warszawa
Fajansowa 4
507 10 10 66


Noclegi dla:- os.
Impreza max:90 os.
Wszystkich sal:2
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

osobna sala taneczna

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Oczko wodne

Noclegi dla gości

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia

Altana
Dom Weselny Warszawa 0Dom Weselny Warszawa 1Dom Weselny Warszawa 2Dom Weselny Warszawa 3Dom Weselny Warszawa 4Dom Weselny Warszawa 5Dom Weselny Warszawa 6Dom Weselny Warszawa 7Dom Weselny Warszawa 8Dom Weselny Warszawa 9Dom Weselny Warszawa 10Dom Weselny Warszawa 11Dom Weselny Warszawa 12Dom Weselny Warszawa 13Dom Weselny Warszawa 14Dom Weselny Warszawa 15Dom Weselny Warszawa 16Dom Weselny Warszawa 17Dom Weselny Warszawa 18Dom Weselny Warszawa 19Dom Weselny Warszawa 20Dom Weselny Warszawa 21Dom Weselny Warszawa 22Dom Weselny Warszawa 23Dom Weselny Warszawa 24Dom Weselny Warszawa 25Dom Weselny Warszawa 26Dom Weselny Warszawa 27Dom Weselny Warszawa 28Dom Weselny Warszawa 29Dom Weselny Warszawa 30Dom Weselny Warszawa 31Dom Weselny Warszawa 32Dom Weselny Warszawa 33Dom Weselny Warszawa 34Dom Weselny Warszawa 35Dom Weselny Warszawa 36Dom Weselny Warszawa 37Dom Weselny Warszawa 38Dom Weselny Warszawa 39Dom Weselny Warszawa 40Dom Weselny Warszawa 41Dom Weselny Warszawa 42Dom Weselny Warszawa 43Dom Weselny Warszawa 44Dom Weselny Warszawa 45Dom Weselny Warszawa 46Dom Weselny Warszawa 47Dom Weselny Warszawa 48Dom Weselny Warszawa 49Dom Weselny Warszawa 50Dom Weselny Warszawa 51Dom Weselny Warszawa 52Dom Weselny Warszawa 53Dom Weselny Warszawa 54Dom Weselny Warszawa 55Dom Weselny Warszawa 56Dom Weselny Warszawa 57Dom Weselny Warszawa 58Dom Weselny Warszawa 59Dom Weselny Warszawa 60Dom Weselny Warszawa 61Dom Weselny Warszawa 62Dom Weselny Warszawa 63Dom Weselny Warszawa 64Dom Weselny Warszawa 65Dom Weselny Warszawa 66
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod c2237:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Dolna50
Sala Górna50
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:

Komentarze| 2017-01-31 |
Z przyjemnością możemy polecić klub „Ona” do organizacji różnego typu uroczystości. W naszym przypadku był to chrzest naszej córeczki. Miejsce przepiękne, wręcz bajkowe-idealne zarówno do sesji zdjęciowej, jak i odpoczynku po pysznym obiedzie. Zielono, uroczo, cudownie. Dzięki temu oprócz rodzinnej uroczystości, która przeciągnęła się do samego wieczoru, każdy mógł poczuć się trochę jak na wakacjach. Obsługa bardzo serdeczna, wtapiała się w gości. Klimatyzowana sala pozwalała odetchnąć od upałów, a piękne obejście-naładować akumulatory. Jedzenie naprawdę godne polecenia i pyszne ciasta pieczone na miejscu. Jednym słowem naprawdę rewelacyjne miejsce, prowadzone z sercem i pasją


| 2017-01-31 |
Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy to miejsce, od początku urzekła nas jego magia. Zakochaliśmy się w nim. Wiedzieliśmy, że tylko tu może się odbyć nasze przyjęcie weselne. Miłość, jaką darzą się Pani Grażyna z Panem Darkiem, ma ogromny wpływ na to miejsce i tylko podkreśla jego nieziemski klimat. Chcielibyśmy serdecznie podziękować im za dopilnowanie wszystkiego i przygotowanie dla nas wspaniałej uroczystości, dzięki której nasz najważniejszy dzień zostanie zapamiętany na zawsze.Dodaj komentarz:
  • Kod:

    c2237


Okoliczne Miasta: