Pałac Ramlewo


Tel. (94) 358 33 78
Tel kom501 626 807
Rodzaj:Pałac
Adres:Gościno
Miasto:Ramlewo 1 78-120
Województwo:zachodniopomorskie
Okolice:
Kołobrzeg, Karlino, Białogard, Płoty, Koszalin, Trzebiatów, Świdwin,


sala  bankietowa Ramlewo 1

Organizacja przyjęcia weselnego

...Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą, nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje (...) Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość..." -1 list do Koryntian - Biblia

Dzień Ślubu i Przyjęcia Weselnego będzie przez Państwa pamiętany na zawsze. Zachowa się także w pamięci Waszych bliskich. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było wyjątkowe: suknia, kwiaty, miejsce ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Pałac Ramlewo daje Państwu gwarancję wyjątkowości. Nasza Sala Bankietowa idealnie nadaje się na tego typu uroczystości, także nasz przypałacowy park będzie wspaniałą scenerią Waszego Ślubu.

Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu. Tych z Państwa, którzy marzą o przyjęciu weselnym w Pałacu Ramlewo będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu. Sala bankietowa mieści się na piętrze hotelu.

Przed salą jest secesyjny barek, obok taras z widokiem na przepiękny Park. Bardzo chętnie dostosujemy menu weselne do Państwa potrzeb, proponując do wyboru bogactwo smaków oparte przede wszystkim na recepturach tradycyjnej kuchni staropolskiej. Pomożemy w wyborze tortu weselnego i oprawy muzycznej, oferujemy również przepiękne otoczenie idealne do zdjeć plenerowych.

Komunie

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu katolika, obchodzona jest bardzo uroczyście. Jest ona sakramentem, symbolicznie przyjmującym młodego człowieka do grona tych, którzy bezpośrednio obcują z Bogiem. Stanowi ona święto dla całej rodziny i poprzedzają ją długotrwałe przygotowania. Pracownicy "Pałacu Ramlewo" pamiętają, że Pierwsza Komunia Święta ma być przede wszystkim świętem Państwa dziecka i tym właśnie kierują się organizując uroczystość. Planując przyjęcia komunijne staramy się zadbać o wszystkie szczegóły. Przyjęcie komunijne to odpowiednie menu, dekoracja stołu i niespodzianki dla uczestników uroczystości. Ale przyjęcie komunijne to również atrakcje dla głównego bohatera i jego rówieśników. To wszystko postaramy się dla Państwa zorganizować, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany...

Zaprasza Pałac Ramlewo
Z miasta Ramlewo 1
Gościno
(94) 358 33 78


Impreza max:200 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Parking strzeżony
Pałac Ramlewo 1 0Pałac Ramlewo 1 1Pałac Ramlewo 1 2Pałac Ramlewo 1 3
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod e5892:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Ślub Plenerowy
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w wielkopolskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    e5892


Okoliczne Miasta: