Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja "Country"


Tel. 081 752 21 31
Tel kom607 674 608
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Łuszczów-Kolonia 79
Miasto:Łęczna
Województwo:lubelskie


Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszelkie sugestie i spełniając kulinarne życzenia. Wspaniała atmosfera, wyjątkowe potrawy i profesjonalna obsługa pozwolą podkreślić magię ważnych dla Państwa chwil.

Naszym Gościom oferujemy również specjalną kulinarną atrakcję, tj. pieczone: jagnię, dzik, świnia lub indyk.
? Restauracja przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.
? Posiadamy klimatyzowane sale, w których obowiązuje całkowity zakaz palenia.
? Akceptujmy karty płatnicze.

Krótka historia:

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Początkowo dysponowaliśmy niewielkim lokalem, w którym oferowaliśmy naszym Gościom podstawowe dania domowe. Od razu zyskaliśmy stałych Klientów. Jednak z czasem ich oczekiwania wzrastały.
W odpowiedzi na nie zaczęliśmy podnosić standard lokalu. Do menu dodawaliśmy kolejne potrawy oraz oferowaliśmy możliwość organizacji coraz większych imprez okolicznościowych. Nasza restauracja z roku na rok rozwijała się, mile zaskakując wszystkich odwiedzających.

Aktualnie:

Lokal utrzymany jest w niezwykle ciepłych aranżacjach i wypełnia go przyjemna muzyka. Nasza kilkunastoletnia droga doskonalenia sprawiła, iż w naszym lokalu znajdują się klimatyzowane sale, przystosowane również dla osób niepełnosprawnych.
Jedno z pomieszczeń przeznaczyliśmy na salę bilardowa, która ogromnie cieszy naszych Gości.
W ciepłe wiosenne i letnie dni możecie Państwo odpocząć w naszym pięknym "Zielonym Ogrodzie" z ogromnym tarasem.

Jednym z najważniejszych naszych zadań jest stworzenie niepowtarzalnych smaków i estetyka ich podawania. Potrawy opieramy na tradycji kuchni domowej ale każdy z Gości odnajdzie w nich elementy nowoczesności i artystycznej improwizacji. Podawane przez nas dania nie tylko zachwycą Państwa wizualnie ale będą też rozkoszą dla najbardziej wymagającego podniebienia.

Posiadamy szeroki wybór alkoholi z różnych stron świata a ciepłą i uroczą atmosferę zapewni bardzo miła obsługa. Wszystko to sprawi, że za każdym razem gdy będą Państwo naszymi Gośćmi poczują się niezwykle i wyjątkowo.

Restauracja "Country" rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Początkowo dysponowaliśmy niewielkim lokalem, w którym oferowaliśmy naszym Gościom podstawowe dania domowe, lecz od razu zyskaliśmy stałych Klientów. Z biegiem czasu ich oczekiwania wzrastały, dlatego też w odpowiedzi na nie zaczęliśmy podnosić standard lokalu. Do menu zostały dodane kolejne potrawy i powstała możliwość organizacji coraz większych imprez okolicznościowych. Nasza restauracja z roku na rok rozwijała się, mile zaskakując wszystkich odwiedzających. Obecnie lokal utrzymany jest w niezwykle ciepłych aranżacjach i wypełnia go przyjemna muzyka. Nasza kilkunastoletnia droga doskonalenia sprawiła, że w nasz lokal posiada klimatyzowane sale, przystosowane także dla osób niepełnosprawnych. Jedno z pomieszczeń zostało przeznaczone na salę bilardową, która ogromnie cieszy naszych Gości. W ciepłe wiosenne i letnie dni proponujemy także Państwu odpoczynek w naszym pięknym "Zielonym Ogrodzie" z ogromnym tarasem. Jednym z naszych najważniejszych zadań jest stworzenie niepowtarzalnych smaków, jak i estetyka ich podawania. Potrawy opieramy na tradycji kuchni domowej lecz każdy z Gości odnajdzie w nich elementy nowoczesności i artystycznej improwizacji. Podawane przez nas dania nie tylko zachwycą Państwa wizualnie lecz staną się róenież rozkoszą dla najbardziej wymagającego podniebienia. Posiadamy szeroki wybór alkoholi z różnych stron świata a nasza miła obsługa zapewnia ciepłą i uroczą atmosferę. Na wyjątkowe okazje organizujemy: - Wesela - Przyjęcia okolicznościowe - Przyjęcia rodzinne - Bale - Imprezy firmowe - Imprezy integracyjne - Dancingi - Bankiety - Imprezy na świeżym powietrzu Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, uwzględniamy wszelkie sugestie i spełniamy kulinarne życzenia. Wspaniała atmosfera, wyjątkowe potrawy i profesjonalna obsługa pozwolą podkreślić magię ważnych dla Państwa chwil. W ofercie dla Naszych Gości posiadamy również specjalną kulinarną atrakcję, tj. pieczone: jagnię, dzik, świnia lub indyk.


Zaprasza Restauracja "Country"
Z miasta Łęczna
Łuszczów-Kolonia 79
081 752 21 31


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Parking strzeżony
Dom Weselny Łęczna 0Dom Weselny Łęczna 1Dom Weselny Łęczna 2Dom Weselny Łęczna 3Dom Weselny Łęczna 4Dom Weselny Łęczna 5Dom Weselny Łęczna 6Dom Weselny Łęczna 7Dom Weselny Łęczna 8Dom Weselny Łęczna 9Dom Weselny Łęczna 10Dom Weselny Łęczna 11Dom Weselny Łęczna 12Dom Weselny Łęczna 13Dom Weselny Łęczna 14Dom Weselny Łęczna 15Dom Weselny Łęczna 16Dom Weselny Łęczna 17Dom Weselny Łęczna 18

Ładowanie mapy...
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 791ab:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
imieniny, urodziny
rocznice
przyjecia okolicznościowe
połowniki
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    791ab


Czekamy na Państwa z naszym deserem, budyniem.


Nowości z 2016-05-13 , Restauracja "Country", Łęczna

 Łęczna

Czekamy na Państwa z naszym deserem, budyniem pietruszkowo-kokosowym z musem marchwiowo-pomaranczowym na górze:) www.country-restauracja.pl


Informujemy, że w dniach: 15 maja - niedziela 22.


Nowości z 2016-05-13 , Restauracja "Country", Łęczna

Informujemy, że w dniach: 15 maja - niedziela 22 maja - niedziela z powodu rezerwacji, NIE BĘDZIE MOŻNA skorzystać z usług naszej restauracji. Za utrudnienia... przepraszamy. www.country-restauracja.pl


Kochani! Restauracja Country postanowiła.


Nowości z 2016-05-13 , Restauracja "Country", Łęczna

 Łęczna

Kochani! Restauracja Country postanowiła Kochani! Restauracja Country postanowiła wesprzeć przedsięwzięcie Forum Kobiet Aktywnych na www.polakpotrafi.pl. Wsparcie polega na ufundowaniu nagród i PROŚBA do PAŃSTWA o wsparcie finansowe projektu, poprzez wykup nagrody już od 1zł na https://polakpotrafi.pl/projekt/projekt-bab-2016 ... Nagrodę z naszej restauracji, a jest ich 4 można wykupić za kwotę 120zł! a w niej: -karta prezentowa na kolację o wartości 50zł -inspirująca rozmowa z właścicielką restauracji Grażyną Cieślak o Kobietach z Pasją i nie tylko;) -pocztówka z wydarzenia stworzona specjalnie dla darczyńcy -przepis na super smaczna babę -wdzięczność i uśmiechy mnóstwa bab! Czyś jest baba, czyś jest dziad zrób nam dzisiaj kilka wpłat;) wdzięczne baby:) https://polakpotrafi.pl/projekt/projekt-bab-2016 ZAPRASZAMY DO ZABAWY! www.country-restauracja.pl


Zapraszamy już dziś na Spotkanie Kobiet


Nowości z 2016-05-11 , Restauracja "Country", Łęczna

Zapraszamy już dziś na Spotkanie Kobiet z Pasją! Już dziś spotkanie z Bożena Tarka! Będzie nas częstować gryczanym chlebem i herbatą z pokrzywy, ale mamy też niespodziankę! Córka Bożeny, Rita Suszek, jako dumn...a córka swojej mamy:), będzie siedzieć w pierwszym rzędzie, a nawet rozgrzeję publiczność krótkim pokazem "Nie ma takiego miasta: Londyn"! Zapraszamy serdecznie!


I co my tu mamy?


Nowości z 2016-05-11 , Restauracja "Country", Łęczna

 Łęczna

I co my tu mamy? www.country-restauracja.pl I co my tu mamy? www.country-restauracja.pl


Często przy przyjęciach pytają Państwo


Nowości z 2016-05-10 , Restauracja "Country", Łęczna

Często przy Łęczna 1Często przy Łęczna 2

Często przy przyjęciach pytają Państwo: a co Często przy przyjęciach pytają Państwo: a co z mięsami? Zwyczajem Staropolskim, nie może zabraknąć ich na stole. My staramy się przygotować tak półmiski mięs, żeby były ciekawe i smaczne dla Państwa podniebienia, a nie tylko wypełniały stół. www.country-restauracja.pl


Uwielbiamy ten czas


Nowości z 2016-05-06 , Restauracja "Country", Łęczna

Często przy Łęczna 3

Uwielbiamy czas, kiedy możemy już korzystać ze swojego ogrodu:) www.country-restauracja.pl


Pij dużo wody, a będziesz wielki! a na pewno zdrowy


Nowości z 2016-05-05 , Restauracja "Country", Łęczna

Często przy Łęczna 3

Pij dużo wody, a...będziesz wielki! a na pewno zdrowy:) Codziennie powinniśmy pić odpowiednią ilość wody dla siebie, bo woda, to podstawowy składnik naszego życia. Teraz zwracajmy szczególnie uwagę na jej uzupełnianie w naszym organiźmie, bo jak słonko mocniej przygrzewa, to szybko możemy odczuć jej niedobór. www.country-restauracja.pl


Jeśli jest potrzeba, to też się u nas robi :).


Nowości z 2016-05-04 , Restauracja "Country", Łęczna

Często przy Łęczna 3

Jeśli jest potrzeba, to też się u nas robi:)


zielono mi


Nowości z 2016-05-01 , Restauracja "Country", Łęczna

Często przy Łęczna 3

zielono mi...


Kawa wśród stokrotek smakuje wybornie:)


Nowości z 2016-04-28 , Restauracja "Country", Łęczna

Często przy Łęczna 3

Kawa wśród stokrotek smakuje wybornie:) www.country-restauracja.pl


Coś na przekąskę:)


Nowości z 2016-04-26 , Restauracja "Country", Łęczna

Często przy Łęczna 3

Coś na przekąskę:) www.country-restauracja.pl


Zapraszamy dziś również, na budyń.


Nowości z 2016-04-25 , Restauracja "Country", Łęczna

Często przy Łęczna 3

Zapraszamy dziś również, na budyń pietruszkowo -kokosowy z nutą wanilii i musem morelo - pomarańczowym na wierzchu:) Na zdjęciu, wersja z lodami na życzenie Klientki:) www.country-restauracja.pl


Kto z Państwa lubi tradycyjną, staropolską.


Nowości z 2016-04-25 , Restauracja "Country", Łęczna

Często przy Łęczna 3

Kto z Państwa lubi tradycyjną, staropolską galaretę? My lubimy:) www.country-restauracja.pl