Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Wieniawa Pałac


Tel. 58 673 92 80
Tel kom728 322 524
Rodzaj:Pałac
Adres:ul. Lipowa 24
Miasto:Rekowo Górne 84-100
Województwo:pomorskie
Okolice:
Rekowo Górne, Wejherowo, Gdynia, Puck, Rumia, Reda,
Rozmawiamy:



Hotel***Wieniawa to kameralne miejsce dla osób ceniących ciszę i prywatność – nasi Goście poczują tu magię miejsca i czasu, a my dołożymy wszelkich starań aby ich pobyt stał się wyjątkowy i niezapomniany. Dzięki położeniu na obrzeżach Trójmiasta Hotel Wieniawa zapewniamy zarówno komfortowe warunki do wypoczynku, jak i bliskość do głównych miast regionu: Gdańsk (44 km), Sopot (30 km), Gdynia (20 km). Bardzo blisko znajdują się również znane nadmorskie miejscowości: Puck (10 km), Władysławowo (20 km), Jastrzębia Góra (26 km), Chałupy (25 km).



Hotel***Wieniawa to połączenie noclegów z doskonałą kuchnią. Restauracja hotelowa serwuje wykwintne dania, zapraszamy do zorganizowania w naszej restauracji imprez okolicznościowych w niezwykłym otoczeniu. Organizujemy urodziny, imieniny, jubileusze, chrzciny, komunie i obiady weselne, wesela w plenerze, bankiety firmowe i plenerowe, śluby w plenerze, konferencje oraz szkolenia.
Wesele w pałacu sprawi, że ten najważniejszy dzień w życiu stanie się dla Was wyjątkowym wydarzeniem. Warto nadać mu niezwykłą oprawę, starannie wybierając miejsce na wesele.
Luksusowy zespół pałacowo – dworski, z przynależącym do niego parkiem, stanowią fantastyczną scenerię dla uroczystości ślubnych i weselnych. Hotel Wieniawa proponuje organizację zarówno kameralnego przyjęcia weselnego, jak i dużej plenerowej uroczystości weselnej w przepięknym zabytkowym parku.
Dla młodych par, które gustują w wysublimowanych wnętrzach, oddajemy do dyspozycji 4 sale wewnątrz pałacu i dworku Hotelu Wieniawa. Wszystkie sale weselne, tworzą nastrój dostojności, szyku i elegancji. Dołożymy wszelkich starań, aby dzień ślubu pozostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Na tak ważną uroczystość przygotowujemy specjalne menu ustalane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami Młodej Pary i zaproszonych gości. Pomożemy również w rekomendacji profesjonalnych fotografów, florystów i zespołów muzycznych.
Poza standardowym przyjęciem, zachęcamy Państwa do organizowania tematycznych przyjęć weselnych oraz ceremonii zaślubin w pałacowym parku w towarzystwie pomników przyrody. Ze względu na unikalny klimat naszego parku oferujemy organizację ślubów oraz innych uroczystości rodzinnych w plenerze. Posiadamy specjalne pawilony bankietowe, pięknie wyposażone i udekorowane z parkietem do tańca. Jesteśmy przekonani, że tak zorganizowany ślub na łonie natury zapadnie wszystkim jego uczestnikom na zawsze w pamięci.
Położenie Hotelu Wieniawa w cichej i spokojnej okolicy na Kaszubach niedaleko Trójmiasta to jeden z wielu walorów szczególnie cenionych przez Gości weselnych.
PROMOCYJNA OFERTA NA PRZYJĘCIA WESELNE!
Serdecznie zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w Pałacu Wieniawa.
Na luty, marzec, lipiec i listopad przygotowaliśmy specjalna ofertę promocyjną. Tylko w tych miesiącach – standardowe menu weselne z atrakcyjnym rabatem oraz specjalna promocja na noclegi dla Gości weselnych. A przyjęcie poprawinowe już za 60 zł od osoby!
Zapraszamy gwarantując doskonałą kuchnię, wspaniałą atmosferę, piękne otoczenie i profesjonalną obsługę.

Zobacz schemat ustawienia sal
Zachęcamy do kontaktu z kierownikiem gastronomii.
PIĄTKOWA PROMOCJA!
Często w Wieniawie brak miejsc na przyjęcia weselne w weekendy. Dlatego zapraszamy do ich organizacji również w piątki. Kierownik gastronomii przygotuje dla Państwa ofertę szytą na miarę, według Państwa indywidualnych oczekiwań. Gwarantujemy promocyjne ceny!
Zachęcamy do kontaktu z kierownikiem gastronomii.

Przyjęcie weselne w plenerze w Hotelu***Wieniawa to: bajeczny zabytkowy ogród, świeże powietrze, duża przestrzeń… Nie wiele organizuje się w Polsce takich wesel, więc goście zapamiętają je na długo. Jedną z największych zalet organizacji wesela w pawilonach bankietowych to:
Przepiękny plener: na tle zabytkowego pałacu, w 3 hektarowym parku z licznym starodrzewem.
Duża powierzchnia: wesele w namiocie można zorganizować nawet na powyżej 200 osób (nie wszystkie sale wesele są w stanie pomieścić tylu gości).
Dowolność w dekoracji.
Hotel***Wieniawa jest jednym z bardziej popularnych miejsc w okolicach trójmiasta, w którym można organizować przyjęcia weselne w plenerze.
Ślub w plenerze w Hotelu***Wieniawa odbywa się w drewnianej pięknie ozdobionej altanie w niewielkiej odległości, gdzie będzie odbywać się wesele. Ceremonia tak może się również odbyć w innym, wybranym przez parę młodą miejscu na terenie Hotelu. Hotel***Wieniawa spełnia wszystkie wymogi dotyczące organizacji ceremonii ślubu cywilnego jak i kościelnego na swoim terenie. Zapewniamy kompleksowe zaplecze techniczne i pomoc przy ustalaniu wszystkich szczegółów związanych z ceremonią ślubu jak i wesela.
Wesela w plenerze organizuje się najczęściej przy lokalu lub w ogrodach danego lokalu. Hotel***Wieniawa zapewnia najwyższą jakość pawilonu bankietowego z wszystkimi elementami wystroju i zaplecza gastronomicznego.
Organizacja wesela w plenerze na świeżym powietrzu jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla gości, jaki dla samej pary młodej.


Zapraszamy do obejrzenia filmu

Zobacz naszą ofertę weselną - kliknij tutaj

Zaprasza Hotel Wieniawa Pałac
Z miasta Rekowo Górne
ul. Lipowa 24
58 673 92 80


Konferencja na:120 os.
Bankiet na:120 os.
Noclegi dla:90 os.
Impreza max:150 os.
Wszystkich sal:8
Impreza od:2 zł os.


dekoracja sali

osobna sala taneczna

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Oczko wodne

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

Szatnia

Altana
Pałac Rekowo Górne 0Pałac Rekowo Górne 1Pałac Rekowo Górne 2Pałac Rekowo Górne 3Pałac Rekowo Górne 4Pałac Rekowo Górne 5Pałac Rekowo Górne 6Pałac Rekowo Górne 7Pałac Rekowo Górne 8Pałac Rekowo Górne 9Pałac Rekowo Górne 10Pałac Rekowo Górne 11Pałac Rekowo Górne 12Pałac Rekowo Górne 13Pałac Rekowo Górne 14Pałac Rekowo Górne 15Pałac Rekowo Górne 16Pałac Rekowo Górne 17Pałac Rekowo Górne 18Pałac Rekowo Górne 19Pałac Rekowo Górne 20Pałac Rekowo Górne 21Pałac Rekowo Górne 22Pałac Rekowo Górne 23Pałac Rekowo Górne 24Pałac Rekowo Górne 25Pałac Rekowo Górne 26Pałac Rekowo Górne 27Pałac Rekowo Górne 28Pałac Rekowo Górne 29Pałac Rekowo Górne 30Pałac Rekowo Górne 31Pałac Rekowo Górne 32Pałac Rekowo Górne 33Pałac Rekowo Górne 34Pałac Rekowo Górne 35Pałac Rekowo Górne 36Pałac Rekowo Górne 37Pałac Rekowo Górne 38Pałac Rekowo Górne 39Pałac Rekowo Górne 40Pałac Rekowo Górne 41Pałac Rekowo Górne 42Pałac Rekowo Górne 43Pałac Rekowo Górne 44Pałac Rekowo Górne 45Pałac Rekowo Górne 46Pałac Rekowo Górne 47Pałac Rekowo Górne 48Pałac Rekowo Górne 49
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 58cdc:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Pałacowa70686256400
Słoneczna283830220
Klubowa1224160
Dworska100120120100480
Dworska A30563840360
Dworska B30563840360
Parkowa1224101225
Rekowska60605640600


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Światło dzienne, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Projektor, Mixer audio + mikrofon,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
przyjecia okolicznościowe
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Ślub Plenerowy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Limuzyna
Dekoracje sali
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
basen kryty
sauna
jacuzzi
kort tenisowy

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

czekoladowa fontanna z owocami

efektowny i profesjonalny show barmana

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    58cdc


Okoliczne Miasta: