Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Millenium


Tel. 14 615 30 01
Tel kom14 615 30 00
Rodzaj:Centrum Konferencyjne
Adres:ul. Poniatowskiego 24
Miasto:Bochnia 32-700
Województwo:małopolskie
Okolice:
Bochnia, Kraków,
Rozmawiamy:



Hotel Millenium Wellness&SPA w Bochni oferuje 200 miejsc noclegowych w komfortowych, eleganckich pokojach i ekskluzywnych apartamentach, 10 klimatyzowanych sal konferencyjno-szkoleniowych oraz największe w Małopolsce Centrum Wellness&SPA. Centrum obejmuje SPA Sport z 25-m basenem i gabinetami odnowy oraz SPA Relaks z łaźnią turecką, komorą solną, masażami, łaźnią parową, kąpielami, ekskluzywnymi zabiegami i hydromasażem.

Łączna powierzchnia Centrum Wellness&SPA przekracza 3000 m2. Do dyspozycji Gości hotelowych są: Chata do organizacji imprez przy grillu i regionalnych biesiad, restauracja, Sale Bankietowe i pub. Hotel Millenium daje szerokie możliwości organizacji imprez firmowych i motywacyjnych o złożonych i rozbudowanych scenariuszach.

Zaledwie 0,5 km od hotelu znajduje się Kopalnia Soli Bochnia, w której są organizowane imprezy i bankiety. Blisko Bochni jest położone Centrum Aktywnego Wypoczynku „Borek”. Bochnia leży 30 km od Krakowa, blisko trasy E40 i posiada połączenie kolejowe z największymi miastami Polski.

Serdecznie Zapraszmy.

Jako jedyny zapewnia nie tylko niepowtarzalną atmosferę uroczystości, bogate i smaczne menu, ale także dodatkowe atrakcje dla Nowożeńców: prezent - niezapomniana noc w ekskluzywnym apartamencie z okrągłym łóżkiem i lustrem w suficie oraz: - 50 % upustu na noclegi dla Gości weselnych - profesjonalna i miła obsługa kelnerska - 50% zniżki na parking dla Gości weselnych

Centrum Konferencyjno - Hotelowe & SPA Nowa Bochnia Do Państwa dyspozycji oddajemy eleganckie sale bankietowe usytuowane na tym samym poziomie co Restauracja „Antyczna” oraz Pub „Gwarek”, co umożliwia organizację dużych imprez wieczornych. Istnieje możliwość wyłączenia całego poziomu  -  wyłącznie do dyspozycji uczestników imprezy. Duże bankiety i wielkie przyjęcia organizowane są w dwóch salach: Złotej – do 120 osób oraz Bankietowej I – do 100 osób.   Sala Weselna w Bochni Centrum Konferencyjno - Hotelowe & SPA Nowa Bochnia to elegancja współczesnego stylu przeplatająca się z nutą barokowego blasku, co w połączeniu ze znakomitą kuchnią i eleganckimi salami balowymi sprawi, że wesele będzie jedyne w swoim rodzaju. W naszym obiekcie możemy przenocować do 200 gości.   Nasza oferta weselna to: * Nocleg w apartamencie dla Pary Młodej gratis * Powitanie chlebem i solą * Powitanie lampką szampana gości i pary młodej * Sale Bankietowe na wyłączność * Uroczysta kolacja w prezencie z okazji rocznicy ślubu i 10% rabatu na organizację chrzcin.   *** NA ŻYCZENIE GOŚCI - Prosiak pieczony - Wiejski stół - oprawa muzyczna, współpracujemy z DJ"ami i zespołami muzycznymi - torty weselne - animatorzy dla dzieci - samochód do ślubu - transport gości      

Zaprasza Hotel Millenium
Z miasta Bochnia
ul. Poniatowskiego 24
14 615 30 01


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:200 os.
Noclegi dla:200 os.
Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:90
Impreza od:230 zł os.


wynajem bryczki

dekoracja sali

osobna sala taneczna

drewniany parkiet

Pełne zaplecze kuchenne

Ogród

Duży Taras

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Oczko wodne

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Centrum Konferencyjne Bochnia 0Centrum Konferencyjne Bochnia 1Centrum Konferencyjne Bochnia 2Centrum Konferencyjne Bochnia 3Centrum Konferencyjne Bochnia 4Centrum Konferencyjne Bochnia 5Centrum Konferencyjne Bochnia 6Centrum Konferencyjne Bochnia 7Centrum Konferencyjne Bochnia 8Centrum Konferencyjne Bochnia 9Centrum Konferencyjne Bochnia 10Centrum Konferencyjne Bochnia 11Centrum Konferencyjne Bochnia 12Centrum Konferencyjne Bochnia 13Centrum Konferencyjne Bochnia 14Centrum Konferencyjne Bochnia 15Centrum Konferencyjne Bochnia 16Centrum Konferencyjne Bochnia 17
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod ad662:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
VIP3058
Audiowizualna601308015067120
Bankietowa I10015013020061115
Bankietowa II305030603054
Klubowa305030602850
Magnacka4680461003766
Złota10020018025078140
Jubileuszowa50100701204480
Rubinowa4680461003766
Hol Ekspozycyjny29
Sekretariat VIP1017


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Podest sceniczny,

Organizujemy:
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Zespół muzyczny, Kapela
Wodzirej
dj
Limuzyna
Zespół muzyczny
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
kiosk
bezpłatna prasa
business center
fax
ksero
wifi w lobby
basen kryty
sauna
jacuzzi
bilard
dyskoteka

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

powitalny koktajl dla gości - na życzenie

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    ad662


Okoliczne Miasta: