Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku


Tel. (87) 428 23 35
Rodzaj:Obiekt kultury
Adres:Moniuszki 22
Miasto:Giżycko 11-500
Województwo:warmińsko-mazurskie


Cisza, niezastąpiony kontakt z naturą w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich oraz aktywny wypoczynek w otoczeniu utalentowanej kadry sportowej w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Giżycku z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Każdego gościa traktujemy indywidualnie a nasi pracownicy służą profesjonalną wiedzą i doświadczeniem w zakresie oferowanych usług. Pobyt w OPO w Giżycku jest doskonałą alternatywą zarówno dla miłośników zdrowego stylu życia jak i klientów biznesowych czy osób poszukujących chwili wyciszenia od zgiełku miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą!

Zaprasza Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku
Z miasta Giżycko
Moniuszki 22
(87) 428 23 35


Konferencja na:300 os.
Bankiet na:300 os.
Noclegi dla:236 os.
Impreza max:300 os.
Wszystkich sal:11
Impreza od:0 zł os.


Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Szatnia
Obiekt kultury Giżycko 0Obiekt kultury Giżycko 1Obiekt kultury Giżycko 2Obiekt kultury Giżycko 3Obiekt kultury Giżycko 4
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod a5a90:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala konferencyjna 215150300120250150150318
Sala konferencyjna 24115402050304050
Sala konferencyjna Chata 120402035203546
Sala konferencyjna Chata 220402035203546
Sala konferencyjna Chata 320402035203546
Sala konferencyjna Chata 420402035203546
Sala konferencyjna Chata 520402035203546
Sala konferencyjna Chata 620402035203546
Sala konferencyjna Chata 720402035203546
Sala konferencyjna Chata 820402035203546
Sala konferencyjna Chata 920402035203546


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Telefon,

Organizujemy:
Możemy zapewnić:
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
fax
ksero
wifi w lobby
siłownia/fitness
sauna
sala sportowa
kort tenisowy

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    a5a90