Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

***Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu


Tel. +48 58/3009 560
Tel kom606 986 139
Rodzaj:Zamek
Adres:Krąg 16
Miasto:Krąg 80-755
Województwo:zachodniopomorskie
Okolice:
Koszalin, Krytno, Rzysczewko, Polanów, Borkowo, Ostrowiec, Kamieszewice, Smardzewo, Kwasowo,
Rozmawiamy:


sala  bankietowa Krąg
www › www.podewils.pl

***Hotel Podewils Zamek Rycerski w Krągu położony jest 30 km na południe od Darłowa i morza oraz 40 km od Koszalina i Słupska, z dala od gwaru miast, w miejscu które natura obdarzyła czystymi jeziorami i bujnymi lasami. Pierwsze zapiski historyczne o zamku pochodzą z 1450 r. Zamek przez ponad IV wieki należał do walecznego, rycerskiego rodu Podewilsów, którzy otrzymali dobra w Krągu po wygranej bitwie pod Sianowem w roku 1475 od księcia Bogusława X. Zamek w Krągu zaliczany jest do najciekawszych i największych obiektów zabytkowych w Polsce. Ze względu na piękne położenie i bogata roślinność nazwano go „Kwiatowym Zamkiem”. Legenda głosi, ze „...liczba okien w zamku odpowiada ilości dni w roku, liczba pomieszczeń ilości tygodni, liczba wejść – liczbie miesięcy, a cztery wieże są odpowiednikiem czterech por roku...”. Od 1996 roku w zamkowe podwoje zaprasza Hotel Podewils, który pomimo nowoczesności swoim stylem zachowuje ducha XV. wieku.

Serdecznie Zapraszamy


Chcecie Państwo się pobrać i szukacie atrakcyjnego miejsca? Hotel Podewils z przyjemnością zajmie się organizacją przyjęcia weselnego. Zadbamy o aranżację wnętrz i staranny dobór menu, a nasz personel dołoży wszelkich starań, aby dzień ten pozostał niezapomnianym w Państwa życiu. A dzieci? Także o nich nie zapomnieliśmy. Aby rodzice mogli beztrosko i wesoło się bawić specjalne menu dla dzieci, kolorowa dekoracja oraz sala gier i zabaw stoją do dyspozycji małych gości. Państwa gościom proponujemy również nocleg w naszych pokojach zamkowych. Oni również przeżyją niezapomnianą noc w naszym Zamku Rycerskim wraz z wspólnym śniadaniem. Nasza oferta i prezent dla Pary Młodej:  • Powitanie według staropolskiej tradycji • Przejażdżka bryczką dla Państwa Młodych • 4-daniowe menu (do wyboru) • Kawa, herbata, woda mineralna oraz sok 250 ml/os. • Całonocny „Bufet Podewils” • Dekoracja (aranżacja kwiatowa na stole, serwetki i świeczniki) • Karty menu z zdjęciem Pary Młodej • Bezpłatny nocleg w Apartamencie z sypialnią w baszcie i łóżkiem z baldachimem dla Państwa Młodych • Szampan, kosz owoców i wykwintne śniadanie dla Pary Młodej • Dla Pary Młodej w prezencie: Romantyczny Weekend na Zamku • Menu dla dzieci, stół z kolorową dekoracją • Sala gier i zabaw • Wysokie rabaty na noclegi • 50% rabat na napoje alkoholowe

Zaprasza ***Hotel Podewils - Zamek Rycerski w Krągu
Z miasta Krąg
Krąg 16
+48 58/3009 560


Konferencja na:200 os.
Bankiet na:154 os.
Noclegi dla:120 os.
Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:50
Impreza od:190 zł os.


wynajem bryczki

dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Oczko wodne

Noclegi dla gości

Szatnia
Zamek Krąg 0Zamek Krąg 1Zamek Krąg 2Zamek Krąg 3Zamek Krąg 4Zamek Krąg 5Zamek Krąg 6Zamek Krąg 7Zamek Krąg 8Zamek Krąg 9Zamek Krąg 10Zamek Krąg 11Zamek Krąg 12Zamek Krąg 13Zamek Krąg 14Zamek Krąg 15Zamek Krąg 16
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 2d8fc:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Dworska18405146263710
Rycerska2045575128416
Konferencyjno-Bankietowa7720021319210715412
Balowa50120908044648
Koncertowa40100807240588
Biblioteka25405.47.422403


Wyposażenie sal konferencyjnych: Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Podest sceniczny,

Organizujemy:
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
przyjecia okolicznościowe
studniówki
półmetki
pikniki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
prowadzenie imprezy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
dj
Limuzyna
Dekoracje sali
Zespół muzyczny
Fotografowanie imprezy
W obiekcie dostępne:
bar
fryzjer/salon
bezpłatna prasa
business center
siłownia/fitness
sauna

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

zniżki dla najmłodszych uczestników przyjęcia

salwy armatnie odpalane przez solenizantów

czekoladowa fontanna z owocami

według staropolskich tradycji i obyczajów biesiadowania

przy skorzystaniu z oferty Sali weselnej 50% rabatu na usługę filmowania

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w wielkopolskim:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    2d8fc


Okoliczne Miasta: