Q Hotel Plus Wrocław


Tel. 717 491 810
Rodzaj:Hotel
Adres:Zaolziańska 2
Miasto:Wrocław 53-334
Województwo:dolnośląskie
Okolice:
Wrocław, Siechnice, Wilczyce, Radwanice, Bielany Wrocławskie, Smolec, Wilkszyn, Brzezina, Mrozów,
Rozmawiamy:


Organizatorom wszelkiego typu spotkań Q Hotel Plus Wrocław oferuje pięć funkcjonalnych, klimatyzowanych i kompleksowo wyposażonych sal, w tym salę Latte o pow. 39m², Espresso o pow. 24m², Mocca o pow. 78m², Frappe o pow. 79m² oraz Chili o pow. 76m². Łączy je przestronne foyer, które łatwo zaaranżować na stanowisko rejestracji uczestników konferencji, czy integracyjny aperitif przed spotkaniem. Oferta konferencyjna hotelu obejmuje szeroki wybór zestawów przerw kawowych oraz posiłków.

Co oferujemy?

Klimatyzowane i kompleksowo wyposażone sale konferencyjne,
Fachową pomoc przy organizacji spotkania,
Opiekę koordynatora ds. konferencji nad przebiegiem spotkania,
Indywidualnie dobierane menu na lunch i kolację,
Przerwy kawowe ze słodkościami domowego wypieku,
Darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu,
Możliwość organizacji pokazów gotowania dla uczestników konferencji.
Wyposażenie w ekran, flipchart, rzutnik, TV LCD, DVD, Wi-fi oraz klimatyzację

Zaprasza Q Hotel Plus Wrocław
Z miasta Wrocław
Zaolziańska 2
717 491 810


Konferencja na:210 os.
Bankiet na:160 os.
Noclegi dla:254 os.
Impreza max:150 os.
Wszystkich sal:5
Impreza od:190 zł os.


dekoracja sali

Pełne zaplecze kuchenne

Pokój dla młodej pary

Klimatyzacja

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

obiekt przystosowany

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Wrocław 0Hotel Wrocław 1Hotel Wrocław 2Hotel Wrocław 3
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 8d8b3:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Latte20363030251239
Espresso15202020121024
Mocca35705080352878
Frappe35705080352879
Chili32704070322676
Mocca + Frappe6514012016085-157
Mocca + Frappe + Chili95210160230120-233


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Telefon, Mównica,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
połowniki
studniówki
szkolenia
spotkania biznesowe
catering
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
imprezy świąteczne
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
Zespół muzyczny, Kapela
Limuzyna
Dekoracje sali
Wiązanki, Kwiaty, Bukiety
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
bezpłatna prasa
business center
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja
siłownia/fitness

lampka szampana na powitanie gości

powitanie chlebem i solą Pary Młodej

napoje zimne, woda gazowana i niegazowana - bez limitu

soki podawane w dzbankach - bez limitu

napoje gorące: kawa i herbata - bez limitu

apartament dla młodej pary - gratis

kolacja na I-szą rocznicę slubu

efektowny i profesjonalny show barmana

efektowna ekspozycja wykwintnych potraw

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    8d8b3


Okoliczne Miasta: