Teatr Polski we Wrocławiu


Tel. 71 316 07 00
Rodzaj:Obiekt kultury
Adres:G. Zapolskiej 3
Miasto:Wrocław 50-032
Województwo:dolnośląskie
Okolice:
Wrocław, Siechnice, Wilczyce, Radwanice, Bielany Wrocławskie, Smolec, Wilkszyn, Brzezina, Mrozów,


Lokalizacja: Teatr Polski znajduje się we Wrocławiu. Położony w centrum miasta nieopodal stacji kolejowej, dworca autobusowego i licznych hoteli.   Architektura: Dzięki nowoczesnej architekturze i interesującym wnętrzom Teatr Polski stał się niezwykłym obiektem do organizacji niepowtarzalnych wydarzeń.   Sale konferencyjne: Największa powierzchnia konferencyjna teatru to scena, która wraz z widownią pomieścić może ponad 700 osób oraz foyer, znajdujące się na trzech piętrach. Ponadto Teatr Polski posiada wysokiej klasy sprzęt elektroniczno-akustyczny.   Inne: W styczniu 2011 roku Teatr Polski we Wrocławiu obchodził 65-lecie powstania.

Zaprasza Teatr Polski we Wrocławiu
Z miasta Wrocław
G. Zapolskiej 3
71 316 07 00


Konferencja na:709 os.
Bankiet na:800 os.
Noclegi dla:0 os.
Impreza max:800 os.
Wszystkich sal:6
Impreza od:0 zł os.

Obiekt kultury Wrocław 0Obiekt kultury Wrocław 1Obiekt kultury Wrocław 2Obiekt kultury Wrocław 3Obiekt kultury Wrocław 4
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 51a2a:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Scena im. J.Grzegorzewskiego (scena + widownia)709800456
Sala prób nr 20550106
Sala prób nr 4045065
Sala prób nr 4055065
Teatr Kameralny (scena + widownia)262150120
Scena "Na Świebodzkim" (scena + widownia)180100358





lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    51a2a


Okoliczne Miasta: