Muzeum Militariów


Tel. (71) 347-16-96
Rodzaj:Obiekt kultury
Adres:Cieszyńskiego 9
Miasto:Wrocław 50-136
Województwo:dolnośląskie
Okolice:
Wrocław, Siechnice, Wilczyce, Radwanice, Bielany Wrocławskie, Smolec, Wilkszyn, Brzezina, Mrozów,


sala  bankietowa Wrocław
www › mmw.pl

Lokalizacja: Muzeum położone jest na wrocławskiej Starówce. Architektura: Muzeum należy do najciekawszych zabytków architektury mieszczańskiej Wrocławia.Dziedziniec urozmaicony sylwetkami dwóch baszt i studnią jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków miasta. Sale konferencyjne: Muzeum Militariów (Arsenał) to oddział Muzeum Miejskiego, który udostępnia organizatorom konferencji salę oraz dziedziniec. Inne: Arsenał jest również miejscem organizowania wielu imprez kulturalnych, m.in. corocznego festiwalu muzyki kameralnej Wieczory w Arsenale.

Lokalizacja: Budynek mieści się we wrocławskim rynku i obecnie jest siedzibą Muzeum Miejskiego. Architektura: Wrocławski Ratusz to jeden z najważniejszych polskich zabytków - perła architektury gotyckiej i renesansowej. Elewację Ratusza zdobią okazałe, misternie wykonane rzeźby i ornamenty. Niewątpliwą atrakcją jest imponujący zegar astronomiczny. Sale konferencyjne: Zabytkowe wnętrza zapewniają szczególną atmosferę podczas organizowanych tu spotkań, konferencji, bankietów. Sala Wielka Ratusza jest odpowiednia, by zorganizować w niej duże uroczystości. Natomiast Sala Wójtowska to idealne miejsce na kameralne spotkania. Inne: W piwnicach Ratusza znajduje się Piwnica Świdnicka, jeden z najstarszych lokali gastronomicznych w Europie.    

Zaprasza Muzeum Militariów
Z miasta Wrocław
Cieszyńskiego 9
(71) 347-16-96


Konferencja na:500 os.
Bankiet na:350 os.
Noclegi dla:0 os.
Impreza max:350 os.
Wszystkich sal:2
Impreza od:0 zł os.

Obiekt kultury Wrocław 0Obiekt kultury Wrocław 1Obiekt kultury Wrocław 2Obiekt kultury Wrocław 3Obiekt kultury Wrocław 4Obiekt kultury Wrocław 5Obiekt kultury Wrocław 6Obiekt kultury Wrocław 7Obiekt kultury Wrocław 8Obiekt kultury Wrocław 9
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod cea3c:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Wielka200250544.7
Sala Wójtowska10050152.4

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    cea3c


Okoliczne Miasta: