Radisson Blu Centrum Hotel


Tel. +48 22 321 88 88
Rodzaj:Hotel
Adres:Grzybowska 24
Miasto:Warszawa 00-132
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Warszawa, Łomianki, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek, Pruszków, Piastów, Kobyłka,



Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 24. Architektura: Nowoczesny, wielopiętrowy, murowany budynek. Sale konferencyjne: 8 sal mieszczących od 14 do 120 osób oraz foyer o powierzchni 154 mkw. Sale mają możliwość łączenia. Pokoje: 522 miejsca noclegowe w 311 pokojach i apartamentach. Inne: Restauracje, bar, centrum fitness. 

Zaprasza Radisson Blu Centrum Hotel
Z miasta Warszawa
Grzybowska 24
+48 22 321 88 88


Konferencja na:400 os.
Bankiet na:280 os.
Noclegi dla:522 os.
Impreza max:280 os.
Wszystkich sal:9
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Warszawa 0
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 695e1:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Polonia - salon 140120961206536114
Polonia - salon 240120961206536116
Polonia - salon 340120961206536116
Wiosna 1242420121432
Wiosna 2242420121433
Lato145048603065
Zima1430
Kossak38806080504085
Foyer154


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Internet WiFi, Ekran, Flipchart, Projektor, Nagłośnienie, Podest sceniczny,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
konferencje
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
W obiekcie dostępne:
bar
kiosk
business center
basen kryty
siłownia/fitness
sauna
jacuzzi
solarium

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    695e1


Okoliczne Miasta: