Studio Tęcza, Warszawa - sala weselna, sala na konferencje, lokal wynajem

Studio Tęcza


Tel. +48 602 299 147
Tel kom+48 514 016 178
Rodzaj:Centrum Konferencyjne
Adres:Rydygiera 8
Miasto:Warszawa 01-793
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Warszawa, Łomianki, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek, Pruszków, Piastów, Kobyłka,


sala  do wynajęcia Warszawa
www › studiotecza.com

Lokalizacja: Obiekt znajduje się w Warszawie przy ulicy Rydygiera 8. Architektura: Hala nr 3 na terenie Instytutu Chemii Przemysłowej.   Sale konferencyjne: Powierzchnie konferencyjną stanowią studia od 1 do 7 o zróżnicowanej powierzchni.   Pokoje: Obiekt nie oferuje noclegów.   Inne: Bar Tęcza. 

Zaprasza Studio Tęcza
Z miasta Warszawa
Rydygiera 8
+48 602 299 147


Konferencja na:600 os.
Bankiet na:480 os.
Noclegi dla:0 os.
Impreza max:480 os.
Wszystkich sal:7
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Centrum Konferencyjne Warszawa 0
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 7c2f9:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Studio 112096150
Studio 2550440600
Studio 3604866.88
Studio 4140110145
Studio 5600480640
Studio 6200160355
Studio 7383040.5




Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
konferencje
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    7c2f9


Okoliczne Miasta: