Centrum Szkoleniowe Pankiewicza


Tel. 22 629 45 88
Tel kom665 01 77 77
Rodzaj:Centrum Konferencyjne
Adres:Jana Pankiewicza 3
Miasto:Warszawa 00-696
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Warszawa, Łomianki, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek, Pruszków, Piastów, Kobyłka,


sala  bankietowa Warszawa
www › pankiewicza.pl

Lokalizacja: Obiekt znajduje się centrum Warszawy przy ulicy Pankiewicza 3. Architektura: Pięciopiętrowa kamienica z jasną elewacją.   Sale konferencyjne: 13 sal konferencyjnych mogących pomieścić od 5 do 70 osób.   Pokoje: Obiekt nie oferuje noclegów. 

Zaprasza Centrum Szkoleniowe Pankiewicza
Z miasta Warszawa
Jana Pankiewicza 3
22 629 45 88


Konferencja na:70 os.
Bankiet na:0 os.
Noclegi dla:0 os.
Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:13
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Centrum Konferencyjne Warszawa 0
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 1c70c:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala szkoleniowa nr 20624703655
Sala szkoleniowa nr 20312301834
Sala szkoleniowa nr 20112301634
Sala szkoleniowa nr 2108201626
Sala szkoleniowa nr 2111219
Sala szkoleniowa nr 2051220
Sala szkoleniowa nr 202813
Sala szkoleniowa nr 61220
Sala szkoleniowa nr 51220
Sala szkoleniowa nr 1813
Sala szkoleniowa nr 3613
Sala szkoleniowa nr 2510
Sala szkoleniowa nr 4413




Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
szkolenia
konferencje
spotkania biznesowe
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
spotkania dla firm
półmetki
Możemy zapewnić:
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    1c70c


Okoliczne Miasta: