Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II


Tel. +48 22 620 27 25
Tel kom48 22 620 27 25
Rodzaj:Obiekt kultury
Adres:Pl. Bankowy 1
Miasto:Warszawa 00-139
Województwo:mazowieckie
Okolice:
Warszawa, Łomianki, Marki, Zielonka, Ząbki, Sulejówek, Pruszków, Piastów, Kobyłka,


sala  do wynajęcia Warszawa
www › mkjp2.pl

Lokalizacja: Galeria znajduje się w centrum Warszawy, przy pl. Bankowym 1. Architektura: Budynek z 1825 r., projektu Antonia Corazziego. Sale konferencyjne: Galeria posiada 8 sal, 7 sal galeryjnych z malarskimi motywami przewodnimi i Salę Główną na 350 osób. Inne: W kolekcji malarstwa Zbigniewa Karola i Janiny Porczyńskich, która jest prezentowana w Muzeum, znajduje się 450 obrazów artystów polskich i europejskich, m. in. Picassa, Van Gogha i Rubensa.

Zaprasza Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II
Z miasta Warszawa
Pl. Bankowy 1
+48 22 620 27 25


Konferencja na:450 os.
Bankiet na:220 os.
Noclegi dla:0 os.
Impreza max:220 os.
Wszystkich sal:6
Impreza od:0 zł os.

Obiekt kultury Warszawa 0Obiekt kultury Warszawa 1Obiekt kultury Warszawa 2
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod ea04a:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Mitologiczna1208013080139
Sala Biblijna120801209280165
Sala Maryjna703060150
Sala Gersona46806450115
Sala Impresjonistów328064894485
Sala Rotunda450220346


Wyposażenie sal konferencyjnych: Zaciemnienie, Projektor, Nagłośnienie,


lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    ea04a


Okoliczne Miasta: