Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Dwór Pomorski


Tel. 0 502 727 064
Rodzaj:Hotel
Adres:Luboradza 4
Miasto:Barwice 78-460
Województwo:zachodniopomorskie
Okolice:
Szczecinek, Szczecin, Białogard, Wałcz, Złotów, Człuchów, Stargard Szczeciński, Koszalin, Czaplinek,Pośród lasów, nad jeziorem, z dala od miast i wścibskich spojrzeń mieści się Dwór Luboradza, w którym organizowane są najlepsze, niezapomniane i na najwyższym poziomie wesela oraz ceremonie ślubne. Oferujemy pomoc w zorganizowaniu atrakcji: - ceremonię zaślubin w plenerze, nad jeziorem w przepięknej scenerii z udziałem kapłana lub urzędnika z urzędu stanu cywilnego; -organizację przyjęcia weselnego (także w klimatach tematycznych, do indywidualnego uzgodnienia) - przyjazd na miejsce wesela bryczką z konną asystą; - przyjazd zabytkowym samochodem; - dopłynięcie Państwa Młodych i świadków na uroczystość weselną łodzią; - oprawę szczudlarzy; - pokaz lampionów szczęścia; Do Państwa dyspozycji oddajemy: klimatyzowaną przestronną salę balową na 150 osób, salę w podziemiach dworu na 50 osób, dworski park wraz z pomostami oraz miejscem do grilowania i ogniska, 120 miejsc noclegowych w tym także pokoje w zabytkowym dworku z oryginalnym, zabytkowym wyposażeniem oraz basen ze SPA dla osób nocujących. Dla Młodej Pary, specjalny pokój gratis. Dla Gości weselnych znaczne upusty w cenach za noclegi. Nieodłączną częścią pobytu jest uczta kulinarna, którą przygotuje szef kuchni – Marek Andrzejewski. Ośrodek nasz jest całoroczny a organizowane imprezy w żaden sposób nie są uzależnione od aury czy pory roku. W związku z tym polecamy organizację wesel poza sezonem turystycznym. Dla zachęty w miesiącach listopad – kwiecień udzielamy 15% rabatu. Terminy wesel są z reguły ustalane z rocznym wyprzedzeniem. Dla spóźnialskich oraz par, którym się śpieszy mamy jednak ofertę specjalną. Na organizację wesel w dni powszednie (wtorek – piątek), udzielamy 10% rabatu. Rabaty się nie sumują. Informacja dla spóźnialskich, „tradycjonalistów” – mamy jeszcze kilka wolnych terminów weekendowych w 2014 roku. Żadne zdjęcia, opisy i opowiadania nie oddadzą atmosfery panującej w tym uroczym zakątku. Dlatego zainteresowanych organizacją przyjęcia, zapraszamy na rozmowy osobiste do ośrodka. Poza organizacją przyjęć weselnych Dwór Luboradza poleca: -restaurację; -bar; -pizzerię; -organizację szkoleń, konferencji, bankietów i spotkań; -imprezy sylwestrowe, andrzejkowe oraz karnawałowe (także tematyczne – przenoszące w czasy prohibicji, socjalizmu itp.); -kolonie letnie, ferie zimowe; - plenery dla artystów oraz tematyczne wczasy ze SPA (dla dbających o zdrowie); Organizujemy również ogólnodostępne pikniki będące okazją do poznania naszego ośrodka (bliższe informacje na stronie internetowej ośrodka). Miejsce to jest obdarzone przez naturę w wyjątkową atmosferę a życzliwa i profesjonalna obsługa oraz bogate wyposażenie wprowadzają Gości w sielankowy nastrój. Wszystko to w najwyższej jakości za rozsądną cenę.

Zaprasza Dwór Pomorski
Z miasta Barwice
Luboradza 4
0 502 727 064


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Barwice 0Hotel Barwice 1Hotel Barwice 2Hotel Barwice 3Hotel Barwice 4Hotel Barwice 5Hotel Barwice 6Hotel Barwice 7Hotel Barwice 8Hotel Barwice 9Hotel Barwice 10Hotel Barwice 11Hotel Barwice 12Hotel Barwice 13Hotel Barwice 14Hotel Barwice 15Hotel Barwice 16Hotel Barwice 17
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod a193d:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

  Osoby, które widziały ten obiekt przeglądały także sale w wielkopolskim:

Komentarze| 2017-05-11 |
Piękne miejsce. Bo każda para młoda szuka najpiękniejszego obiektu dla siebie. Ja taki znalazłam chociaż to też nie było łatwe. Szczecin http://www.europejska33.eu/. Dla mnie to miejsce jest perfekcyjne na wesele.Dodaj komentarz:
  • Kod:

    a193d


Okoliczne Miasta: