Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Camping GRAF-MARINA Lublin


Tel. 012424861
Tel kom691 455 300
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Krężnicka 6
Miasto:Lublin 20-401
Województwo:lubelskie
Rozmawiamy:


Graf-Marina w Lublinie


Camping Graf-Marina zlokalizowany jest nad Zalewem Zemborzyckim. Posiada 18 domków, pole namiotowe i stanowiska caravaningowe oraz parking na 60 aut. 5-osobowe domki letniskowe (3 pokoje + pomieszczenie gospodarcze), pawilon sanitarny-toaleta oraz natryski z ciepłą wodą.

Całodobowa recepcja z telefonem i świetlica TV, wiaty do ognisk i grillowania, boiska do gry w piłkę. Organizujemy wczasy rodzinne oraz przyjmujemy grupy zorganizowane i osoby indywidualne. Zlokalizowany na terenie pofolwarcznym w pieknym parku (starodrzew, pomniki przyrody). Atrakcyjny ośrodek wypoczynkowy.

Ośrodek „Marina” posiada doskonałe zaplecze do organizowania pikników i festynów. Nasze atuty to; zaplecze logistyczne, ośrodek czynny jest cały rok, oferuje usługi campingowe, gastronomiczne, kulturalne i rozrywkowe. Własna restauracja oraz punkty małej gastronomii zapewniają wyżywienie na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy relaks i rozrywkę. Nasi pracownicy to zdrany i profesjonalny zespół.

Dodatkowy kontakt
tel 081 744 10 70,
tel 081 745 69 10,

Serdecznie Zapraszamy


Karczma Lubelska to miejsce położone w centrum Lublina. Zorganizujemy tutaj dla Państwa wesele do 100 osób. Cena za osobę to 110 zł. W cenę wliczone są dania gorące, przystawki, dodatki, sałatki, napoje zimne i gorące oraz deser. Atutem naszej oferty jest atrakcyjna cena, smaczne potrawy, duży parking. Wszelkie informacje odnośnie oferty oraz wolnych terminów proszę kierować w zapytaniu.

Zaprasza Camping GRAF-MARINA Lublin
Z miasta Lublin
Krężnicka 6
012424861


Impreza max:90 os.
Wszystkich sal:30
Impreza od:35 zł os.


dekoracja sali

Klimatyzacja

Altana
Dom Weselny Lublin 0Dom Weselny Lublin 1Dom Weselny Lublin 2Dom Weselny Lublin 3Dom Weselny Lublin 4Dom Weselny Lublin 5Dom Weselny Lublin 6Dom Weselny Lublin 7Dom Weselny Lublin 8Dom Weselny Lublin 9Dom Weselny Lublin 10Dom Weselny Lublin 11Dom Weselny Lublin 12Dom Weselny Lublin 13Dom Weselny Lublin 14
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 17a57:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
przyjecia okolicznościowe
spotkania biznesowe
Możemy zapewnić:
prowadzenie imprezy
Impreza plenerowa
Zespół muzyczny, Kapela
dj
Filmowanie imprezy
Fotografowanie imprezy
Dowóz samochódem
W obiekcie dostępne:

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    17a57