Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Daria


Tel. (32) 329 12 90
Rodzaj:Hotel
Adres:Tychy
Miasto:Tychy 43-100
Województwo:śląskie
Okolice:
Bielsko-Biała, Jaworze, Bystra, Kozy, Wilkowice, Ruda Śląska, Janowice, Kobiór, Mikołów,


sala  bankietowa Tychy
www › hoteldaria.pl

Hotel Daria w Tychach jest wyjątkowym połączeniem nowoczesności i komfortu z przyjazną, rodzinną atmosferą. Wszystkie te cechy decydują o tym, iż niezależnie od celu pobytu, każda chwila w nim spędzona stanie się w przyszłości miłym wspomnieniem. Hotel posiada dogodne położenie, swobodny dostęp do najważniejszych instytucji, obiektów i atrakcji turystycznych oraz bliskie sąsiedztwo strefy ekonomicznej oraz szlaków komunikacyjnych, co sprawia, że jest on idealnym miejsce zarówno dla gości indywidualnych jak i biznesowych. Wspaniała kuchnia, przytulne wnętrza oraz życzliwa obsługa, zapewnią Państwu pełny komfort, jak również idealne warunki do pracy i wypoczynku. Hotel Daria to także wyjątkowe miejsce, gdzie profesjonalnie i ze smakiem można zorganizować każdą, szczególnie najważniejszą imprezę okolicznościową. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie stylowe sale: Zieloną i Kominkową oraz kameralną salkę bankietową, które mogą zostać dowolnie zaaranżowane wobec Państwa oczekiwań przy okazji imprez okolicznościowych. Maksymalna liczba osób jaką możemy gościć na przyjęciu to 80 osób. Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją, koordynacją i realizacją praktycznie każdego rodzaju wydarzenia: * Imprez okolicznościowych: wesel, jubileuszy, chrzcin, komunii, rocznic, rodzin, 18-stek, wieczorów panieńskich i kawalerskich * Imprez firmowych: bankietów, spotkań biznesowych, konferencji, pikników, szkoleń, imprez integracyjnych * Innych imprez dostosowanych do specjalnych wymagań klienta Jeśli wybierzecie Hotel Daria na miejsce wydarzenia, będziecie Państwo rozmawiali wyłącznie z jednym specjalistą z naszego zespołu, który będzie osobą kontaktową do wszystkich spraw - sali, cateringu, planu obsługi, zakwaterowania oraz wszelkich elementów dodatkowych. Także przez cały czas trwania imprezy koordynator będzie pozostawał do Państwa dyspozycji. Pomoże to Państwu w sprawnej koordynacji udanego wydarzenia z minimalnymi nakładami czasu i pracy. Gwarantujemy doskonałe jedzenie oraz sprawną, profesjonalną obsługę każdej imprezy!

Zaprasza Hotel Daria
Z miasta Tychy
Tychy
(32) 329 12 90


Konferencja na:40 os.
Bankiet na:40 os.
Noclegi dla:50 os.
Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:2
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Tychy 0
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 72042:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Kominkowa2540406015100
Sala Szara1520840


Wyposażenie sal konferencyjnych: Klimatyzacja, Zaciemnienie, Światło dzienne, Internet LAN, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Projektor,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
bar
kiosk
bezpłatna prasa
fax
ksero
wifi w lobby
klimatyzacja

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    72042


Okoliczne Miasta: