Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Joker


Tel. 032 219 27 69
Tel kom515 794 338
Rodzaj:Restauracja
Adres:Boczna 4
Miasto:Tychy 43-100
Województwo:śląskie
Okolice:
Bielsko-Biała, Jaworze, Bystra, Kozy, Wilkowice, Ruda Śląska, Janowice, Mikołów, Rybnik,


Restauracja Joker W przyjaznych wnętrzach restauracji serwujemy dla Państwa dania zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej. Nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane.  Zapraszamy serdecznie do organizacji wesel i jubileuszy.   Oferujemy kompleksową obsługę uroczystości dla ok. 70 gości.    

Prowadzenie restauracji przechodziło w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie i zawsze najważniejszym elementem działalności był klient. W roku 2011 Restauracja Joker obchodziła swoje 15 lecie. W restauracji działa jedyny na Śląsku Klub Dobrego Smaku nad którym pieczę sprawuje miesięcznik „Kuchnia.” Tradycją stały się listopadowe święta młodego wina francuskiego, bale okolicznościowe, gotowanie na żywo, promocje dla firm. Lokal posiada salę bankietową, restauracyjną oraz drink bar a kameralna muzyka stwarza miły i przyjazny nastrój. W naszej ofercie znajduje się również organizacja uroczystości weselnych, gdzie przy ilości od 40-70 osób rezerwujemy cały lokal, goście mają do dyspozycji dwie sale; konsumpcyjną i taneczną z parkietem. Koszt menu weselnego oraz kolorystykę i dekoracje ustalamy indywidualnie podczas rozmowy, gdzie określamy czas trwania uroczystości oraz ilości podawanych posiłków. W sezonie letnim do dyspozycji gości mamy również taras na którym organizujemy grilla z bufetem sałatkowym. Atrakcją w tym sezonie jest kita wieprzowa z kością dekorowana świecącymi fontannami, krojona przy gościach przez kucharza.

Zaprasza Restauracja Joker
Z miasta Tychy
Boczna 4
032 219 27 69


Impreza max:70 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Tychy 0Restauracja Tychy 1Restauracja Tychy 2Restauracja Tychy 3Restauracja Tychy 4Restauracja Tychy 5Restauracja Tychy 6
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 88bd8:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa70
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    88bd8


Okoliczne Miasta: