Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Lawendowy Ogród


Tel. +48 (32) 383 25 50
Rodzaj:Restauracja
Adres:Główna 95
Miasto:Świerklaniec 42-622
Województwo:śląskie
Okolice:
Świerklaniec, Tarnowskie Góry,


Restauracja Lawendowy Ogród Kameralna ceremonia zaślubin w pobliskim, zabytkowym kościółku, a może ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w zabytkowym parku, który stanowi wspaniały plener do sesji zdjęciowej. Taka uroczystość z pewnością pozostanie w pamięci Państwa i gości weselnych na długi czas. Proponujemy zorganizowanie przyjęcia weselnego, komunii, imprez okolicznościowych w jednej z naszych sal restauracyjnych. Menu przyjęć i bankietów każdorazowo dopasowujemy do oczekiwań klienta.   Restauracja Lawendowy Ogród powstała w 2007r. z miłości i ogromnej pasji właścicieli do sztuki kulinarnej. Wnętrze Restauracji zawsze wypełniają budzące zachwyt aromaty domowej kuchni, przyjemna atmosfera serdecznych spotkań i wspaniałe, świeże kwiaty. Przyjazny i domowy klimat, doskonałe menu i bogata karta win sprawiają, że Lawendowy Ogród jest doskonałym miejscem spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a także idealnym otoczeniem dla ważnych uroczystości rodzinnych.   Restauracja otwarta jest na smaki każdego klienta kucharze na życzenie klienta przygotują każde danie począwszy od przystawki aż do dań głównych i deserów. „Smacznie i zdrowo” to motto przewodnie kuchni, w której wykorzystuje się wyłącznie naturalne i świeże produkty prosto od zaprzyjaźnionych i zaufanych lokalnych producentów. Grono wiernych klientów restauracji z każdym dniem staje się coraz większe. Stałym gościem i przyjacielem „Lawendowego Ogrodu” jest Książe Guidotto Donnersmarck.   Firmom, instytucjom a także osobom prywatnym, chcącym przenieść smaki jakie serwuje restauracja na własne przyjęcie w firmie, domu czy ogrodzie, Lawendowy Ogród oferuje usługi cateringowe. Serdecznie zapraszamy do organizacji spotkań rodzinnych, wesel, komunii, chrzcin w naszej restauracji, oraz do spędzenia wolnego czasu w naszych progach i spróbowania naszych potraw. Dysponujemy klimatyzowaną salą lawendową na około 80 osób, oraz mniejszą różaną znajdującą się na piętrze. Oprócz tego mają Państwo możliwość wyjścia do romantycznego ogrodu, w którym można chwilę odpocząć od szalonej zabawy tanecznej.   Dodatkowo restauracja wyposażona jest w: * Sprzęt multimedialny * Internet bezprzewodowy * Bezpłatne miejsca parkingowe * Dekoracja stołów * Bezpośrednio w sąsiedztwie obiektu ogródek letni z miejscami do siedzenia * Miejsce wyznaczone dla osób palących przed restauracją * w bliskim sąsiedztwie znajduje się piękny park z zabytkowym kościółkiem i urzędem stanu cywilnego oraz stadniną koni     Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Zaprasza Restauracja Lawendowy Ogród
Z miasta Świerklaniec
Główna 95
+48 (32) 383 25 50


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Świerklaniec 0Restauracja Świerklaniec 1Restauracja Świerklaniec 2Restauracja Świerklaniec 3Restauracja Świerklaniec 4Restauracja Świerklaniec 5Restauracja Świerklaniec 6Restauracja Świerklaniec 7Restauracja Świerklaniec 8Restauracja Świerklaniec 9Restauracja Świerklaniec 10Restauracja Świerklaniec 11Restauracja Świerklaniec 12Restauracja Świerklaniec 13Restauracja Świerklaniec 14Restauracja Świerklaniec 15Restauracja Świerklaniec 16Restauracja Świerklaniec 17Restauracja Świerklaniec 18
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 964d1:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    964d1


Okoliczne Miasta: