Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Weranda


Tel. 17 250 64 34
Rodzaj:Restauracja
Adres:ul. Kazimierza Jagiellończyka 13/32
Miasto:Mielec 39-300
Województwo:podkarpackie
Okolice:
Mielec, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Rzeszów, Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Przecław, Połaniec,


Restauracja Weranda Restauracja Weranda jest miejscem Waszych spotkań w centrum Mielca. Weranda powstała z marzenia o stworzeniu klimatycznej przestrzeni sprzyjającej relaksowi i spokojnej rozmowie, a wypełnionej aromatami i smakami dań przyrządzonych w swoistym spektaklu kulinarnym. Starożytni mawiali, że należy jeść aby żyć, a nie żyć aby jeść. Antyczne uczty były okazją, by jedzenie towarzyszyło wspólnemu byciu z tymi, których się kocha, z tymi, których się szanuje, z tymi, z którymi omawia się rzeczy ważne.   W dzisiejszych pospiesznych czasach także posiłek stał się pospiesznym elementem życia. Tworząc Werandę postanowiłam sięgnąć do tych niewyczerpanych źródeł śródziemnomorskiej kolebki kultury europejskiej. Tam bowiem zrodził się ideał pięknego i mądrego człowieka dbającego w równej mierze o duszę i ciało.   Cały zespół Restauracji Weranda dba o to, by Goście, którzy zdecydowali się wybrać właśnie ten lokal odnaleźli tutaj chwilę odpoczynku i radości płynącej z przebywania w miejscu satysfakcjonującym wszystkie zmysły. Powstała z marzeń i pasji tworzenia Weranda czeka na Was.      

Zaprasza Restauracja Weranda
Z miasta Mielec
ul. Kazimierza Jagiellończyka 13/32
17 250 64 34


Impreza max:40 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Mielec 0Restauracja Mielec 1Restauracja Mielec 2Restauracja Mielec 3Restauracja Mielec 4Restauracja Mielec 5Restauracja Mielec 6Restauracja Mielec 7Restauracja Mielec 8Restauracja Mielec 9Restauracja Mielec 10Restauracja Mielec 11Restauracja Mielec 12Restauracja Mielec 13Restauracja Mielec 14Restauracja Mielec 15Restauracja Mielec 16Restauracja Mielec 17Restauracja Mielec 18Restauracja Mielec 19Restauracja Mielec 20Restauracja Mielec 21
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 85f84:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa40
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    85f84


Okoliczne Miasta: