Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Restauracja Spotkanie


Tel. 22 839 30 69
Rodzaj:Restauracja
Adres:ul. Krasińskiego 2
Miasto:Warszawa 01-601
Województwo:mazowieckie


Restauracja Spotkanie Restauracja Spotkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu w pobliżu pl. Wilsona. Pod niezmienioną nazwą działa od 1953 roku. Od lat zajmujemy się organizacją wszelkiego typu przyjęć i imprez tych rodzinnych jak i firmowych, bankietów czy szkoleń. Oprócz przestronnej sali restauracyjnej o stylowym wnętrzu, dysponujemy również dodatkowym dolnym poziomem o powierzchni 90 m2 oraz w ciepłych miesiącach dużym, zadaszonym tarasem tonącym w zieleni. Obie wewnętrzne powierzchnie dysponują oddzielnymi wejściami, barami i toaletami dla gości. Przed restauracją znajduje się również parking.   Nasze główne atuty to lata doświadczenia, bogata i korzystna cenowo oferta oraz doskonała kuchnia. Restaurację zaopatrujemy w produkty od sprawdzonych dostawców lub samych producentów a nasz zespół kucharzy i kelnerów zapewni Państwu obsługę na wysokim poziomie. „Spotkanie” to firma rodzinna, osobiście dbamy o każdy detal poczynając od kuchni, przez obsługę i klimat oraz wystrój restauracji. Ze względu na organizowane przez nas regularnie koncerty jazzowe możemy zapewnić Państwu także oprawę muzyczną imprezy.     Zapraszamy do kontaktu. Michał Jacek Wild 512 943 055 restauracjaspotkanie@gmail.com 22 839 30 69   Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Zaprasza Restauracja Spotkanie
Z miasta Warszawa
ul. Krasińskiego 2
22 839 30 69


Impreza max:120 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Warszawa 0Restauracja Warszawa 1Restauracja Warszawa 2Restauracja Warszawa 3Restauracja Warszawa 4Restauracja Warszawa 5Restauracja Warszawa 6Restauracja Warszawa 7Restauracja Warszawa 8Restauracja Warszawa 9Restauracja Warszawa 10Restauracja Warszawa 11Restauracja Warszawa 12Restauracja Warszawa 13Restauracja Warszawa 14Restauracja Warszawa 15Restauracja Warszawa 16
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 0fee8:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa120
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    0fee8