Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Hotel Aleksandria


Tel. 693 427 555
Tel kom25 828 43 34
Rodzaj:Hotel
Adres:ul. Artyleryjska 33
Miasto:Siedlce 08-110
Województwo:mazowieckie


Hotel Aleksandria Chesz mieć wesele jak z bajki? Zajrzyj do Aleksandri!! Ślub to ważna i podniosła chwila, która na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Aby ten dzień był dla Państwa idealny i niepowtarzalny zapraszamy do organizacji przyjęcia w Aleksandrii! Oferujemy nowoczesną, wrzechstronną i klimatyzowaną salę, która pamieści do 400 osób. Uroczyste przyjęcia weselne realizowane w Aleksandrii to wyjątkowa dbałość o szczegóły, spełnianie Państwa oczekiwań oraz oddanie naszych doświadczeń organizacyjnych, wyczucia, umiejętności, uczyni to każde przyjęcie w Aleksandrii wyjątkowym.   Posiadamy również system ścian przesuwnych , co pozwala na organizację mniejszych kameralnych imprez. Nasza sala oferuje nie tylko starannie urządzone wnętrza, ale także profesjonalną i miłą obsługę, które zapewno Państwu na naprawdę wysokim poziomie. Posiadamy własne w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne, oraz doskonałe menu z szerokim wyborem dań, które zaspokoją najbardziej wybrednych klientów. Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz profesjonalnym nagłośnieniem co pozwala na organizację różnego rodzaju imprez firmowych, konferencji oraz szkoleń. Sala posiada naświetlenie efetowe co nadaje sali jescze większej elegancji i uroku. Całe obiekt jest monitorowany! Na życzenie klientów dysponujemy salą zabaw dla dzieci pod okiem animatorów.     Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Zaprasza Hotel Aleksandria
Z miasta Siedlce
ul. Artyleryjska 33
693 427 555


Impreza max:400 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Hotel Siedlce 0Hotel Siedlce 1Hotel Siedlce 2Hotel Siedlce 3Hotel Siedlce 4Hotel Siedlce 5Hotel Siedlce 6Hotel Siedlce 7Hotel Siedlce 8Hotel Siedlce 9Hotel Siedlce 10Hotel Siedlce 11Hotel Siedlce 12Hotel Siedlce 13Hotel Siedlce 14Hotel Siedlce 15Hotel Siedlce 16Hotel Siedlce 17Hotel Siedlce 18Hotel Siedlce 19Hotel Siedlce 20Hotel Siedlce 21Hotel Siedlce 22Hotel Siedlce 23
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 24c9a:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa400
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    24c9a