Karczma Skansen Smaków


Tel. +48 600 349 429
Tel kom+48 602 225 369
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Kryspinów (tuż przy zalewie)
Miasto:Kryspinów 32-060
Województwo:małopolskie
Okolice:
Kryspinów, Kraków,Karczma Skansen Smaków Skansen Smaków znajduje się tuż obok historycznego miasta Krakowa. W zielonych terenach nad pięknym zalewem w Kryspinowie, z dala od wielkomiejskiego hałasu. Tutaj można zapomnieć się na chwilę poczuć klimat sielskiego odpoczynku   Wesele z magią i sielankowym klimatem ...   Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu, Karczma „Skansen Smaków” to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy ...   Uroczystość może przybrać różnorakie formy, a menu dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Drewniana karczma z cudowną sielankową atmosferą i piękny ogród z alejką prowadzącą do samego zalewu stanowią sprzyjające warunki do aranżowania niepowtarzalnych elementów uroczystości weselnej, które poprzez niezwykłe, wręcz bajeczne otoczenie mogą utrwalić się w pamięci gości jako niecodzienne przeżycie. Kontakt z przyrodą, bliskość piaszczystych plaż i wód zalewu w Kryspinowie czynią pobyt gości niezapomnianym, a czasami wręcz intrygującym. Wyborna staropolska kuchnia na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości weselnych. Nasze przytulne wnętrza mogą pomieścić do 300 biesiadników.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przyjęć weselnych.    

Wesele w magicznej atmosferze i sielankowym klimacie, gwarancja na to jest Karczma Regionalna "Skansen Smaków" Aranżowane tutaj uroczystości weselne poprzez niepowtarzalne, niezwykłe elementy i wręcz bajeczne otoczenie mogą utrwalić się w pamięci gości jako niecodzienne przeżycie. Kontakt z przyrodą, bliskość piaszczystych plaż i wód zalewu w Kryspinowie czynią pobyt gości wręcz intrygującym a z pewnością niezapomnianym przeżyciem. Wyborna staropolska kuchnia na długo pozostanie w pamięci Wszystkich weselników. Przytulne wnętrze Karczmy może pomieścić do 250 biesiadników. Menu weselne przygotowaliśmy w czterech wariantach, tak aby każdy Klient dobrała coś dla siebie. Menu - 170 PLN Menu - 190 PLN Menu - 220 PLN Menu - 250 PLN Postaramy się dla każdego stworzyć ofertę dopasowaną do Państwa życzeń i potrzeb. Wszystkich , którzy marzą o przyjęciu weselnym w naszej przepięknie położonej karczmie będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu. Rezerwując przyjęcie weselne powyżej 180 osób zapewniamy obsługę limuzyną GRATIS!

Zaprasza Karczma Skansen Smaków
Z miasta Kryspinów
Kryspinów (tuż przy zalewie)
+48 600 349 429


Impreza max:300 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dom Weselny Kryspinów 0Dom Weselny Kryspinów 1Dom Weselny Kryspinów 2Dom Weselny Kryspinów 3Dom Weselny Kryspinów 4Dom Weselny Kryspinów 5Dom Weselny Kryspinów 6Dom Weselny Kryspinów 7Dom Weselny Kryspinów 8Dom Weselny Kryspinów 9Dom Weselny Kryspinów 10Dom Weselny Kryspinów 11Dom Weselny Kryspinów 12Dom Weselny Kryspinów 13Dom Weselny Kryspinów 14Dom Weselny Kryspinów 15Dom Weselny Kryspinów 16Dom Weselny Kryspinów 17Dom Weselny Kryspinów 18Dom Weselny Kryspinów 19
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 9b069:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa300
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    9b069


Okoliczne Miasta: