Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Sala Bankietowa Anastazja


Tel. 81 750 90 45
Tel kom607 455 362
Rodzaj:Sala Weselna
Adres:
Miasto:Lublin
Województwo:lubelskie


Sala bankietowa "ANASTAZJA": - Wesela, - Jubileusze, - Bankiety, - Studniówki, - Chrzciny, - Grill, _ Bale karnawałowe, - Sylwester... Zapraszamy Państwa do restauracji położonej z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczym otoczeniu ogrodu i zieleni pobliskiego lasu Dąbrowa, w Lublinie przy ulicy Osmolickiej 35a. To właśnie lokalizacja naszej Sali w pobliżu lasu zapewnia Gościom czyste powietrze, ciszę i spokój. Pięknie utrzymany ogród, tonący w kwiatach umożliwia miły odpoczynek na łonie natury. Wystrój sal tworzy miłą atmosferę, orkiestra natomiast miłą zabawę. Zapewniamy menu z uwzględnieniem Państwa oczekiwań i życzeń. Na Państwa zlecenie zorganizujemy dowolny bankiet lub inną imprezę okolicznościową. Dysponujemy pięknie urządzoną salą weselną na standartowo 180 osób oraz dwoma mniejszymi salami mogącymi pomieścić dodatkowo 60 i 30 osób. UWAGA: W "Anastazji" podajemy wyłącznie wyśmienitą kuchnię na syto i elegancko zastawionych stołach. Zapewniamy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę organizowanego przyjęcia. Przygotujemy wymarzone przyjęcie dla każdego z Państwa, uwzględniając indywidualne życzenia i gusta. Na życzenie zapewniamy świetnie bawiącą gości orkiestrę. Andrzejki 2010 Zgodnie z tradycją, andrzejki to czas śpiewu, wróżb i tańca do białego rana przed rozpoczynającym się adwentem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej andrzejkowej zabawy 19.11.2010 r. (piątek). Sylwester 2010 Sylwester to okres toastów, hucznych zabaw, petard i sztucznych ogni. Serdecznie zapraszamy na pożegnanie starego - a przywitania nowego - roku razem z nami! Na obu wydarzeniach zapewniamy wspaniały wieczór taneczny w magicznej atmosferze z wyjątkową orkiestrą na żywo, jak również szwedzki stół, a na nim - menu pełne smakowitości, w tym utuczone prosię oraz pięć dań gorących! Dla każdego i na każdą kieszeń!

Zaprasza Sala Bankietowa Anastazja
Z miasta Lublin

81 750 90 45


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Sala Weselna Lublin 0Sala Weselna Lublin 1Sala Weselna Lublin 2Sala Weselna Lublin 3Sala Weselna Lublin 4Sala Weselna Lublin 5Sala Weselna Lublin 6Sala Weselna Lublin 7Sala Weselna Lublin 8Sala Weselna Lublin 9Sala Weselna Lublin 10Sala Weselna Lublin 11Sala Weselna Lublin 12Sala Weselna Lublin 13Sala Weselna Lublin 14Sala Weselna Lublin 15Sala Weselna Lublin 16Sala Weselna Lublin 17Sala Weselna Lublin 18Sala Weselna Lublin 19

Ładowanie mapy...
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 1e266:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    1e266