Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

U Maksia


Tel. 602 416 600
Tel kom660 773 094
Rodzaj:Ośrodek Wczasowy
Adres:Brajniki 1H
Miasto:Jedwabno 12-122
Województwo:kujawsko-pomorskie
Okolice:
Jedwabno, Szczytno, Pasym, Wielbark, Lipowiec, Olsztyn, Olsztynek, Nidzica,


sala  konferencyjna Jedwabno
www › www.umaksia.pl

U Maksia Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy U Maksia położony jest w południowej części Mazur  w gminie Jedwabno. Wśród lasów i jezior, które tworzą specyficzny klimat i atmosferę wpływającą kojąco na ciało i duszę.   Wesela * Posiadamy nową, klimatyzowaną, przestronną salę balową mieszczącą do 200 osób * Wyposażoną w oświetlenie dyskotekowe * Oferujemy smaczną, domową kuchnię * organizujemy ceremonie ślubne na miejscu * Gwarantujemy profesjonalną obsługę kelnerską * Organizujemy dodatkowe atrakcje takie jak: fajerwerki, fontanna czekoladowa, drink bar, projekcje * Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny * Teren jest zamknięty i monitorowany * Mamy własne awaryjne zasilanie 50 KVA * Wesela organizowane w piątki 10% rabatu * Cena menu już od 121,50zł/os. * Poprawiny od 27zł/os. * Nocleg od 26zł/os. * Pokój dla Nowożeńców GRATIS * Wesela organizowane od listopada do kwietnia w bardzo atrakcyjnej cenie !   Możliwość skomponowania własnego menu Zachęcamy do zapoznania się z przykładową propozycją naszego weselnego menu. * Menu 135 zł >kliknij * Menu 155 zł >kliknij * Menu 175 zł >kliknij   Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!  

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy U Maksia znajduje się w południowej części Mazur w gminie Jedwabno. Wśród lasów i jezior, które tworzą specyficzny klimat i atmosferę wpływającą kojąco na ciało i duszę. Obiekt znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym terenie - przez co zapewniamy korzystającym z naszych usług przestrzeń, kameralność, bezpieczeństwo. Urok natury w połączeniu z wysokim standardem ośrodka gwarantuje klientom komfortowy wypoczynek i relaks. Posiadamy nową, klimatyzowaną, przestronną salę balową mieszczącą do 200 osób wyposażoną w oświetlenie dyskotekowe. Oferujemy smaczną, domową kuchnię, gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę kelnerską. Organizujemy również dodatkowe atrakcje takie jak: fajerwerki, fontanna czekoladowa, drink bar, projekcje. Mamy własne awaryjne zasilanie 40 KVA. Organizujemy: - przyjęcia weselne, - poprawiny, - komunie, - Sylwestra, - przyjęcia karnawałowe, - spotkania biznesowe, - konferencje, - szkolenia, - zielone szkoły, - wypoczynek. Dysponujemy: - dwoma klimatyzowanymi salami wyposażonymi w sprzęt nagłaśniający, oświetlenie dyskotekowe, rzutnik, mikrofony bezprzewodowe, - ogródkiem piwnym ze stolikami i parasolami, - własnym, częściowo zadaszonym pomostem, - boiskiem do siatkówki, - kortami tenisowymi, - placem zabaw, - łódkami. Wesela organizowane w piątki 10% rabatu Cena menu już od 121,50zł/os. Poprawiny od 30zł/os. Nocleg od 25zł/os. Istnieje możliwość skomponowania własnego menu. Zachęcamy do zapoznania się z przykładową propozycją naszego weselnego menu:

Zaprasza U Maksia
Z miasta Jedwabno
Brajniki 1H
602 416 600


Impreza max:200 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Ośrodek Wczasowy Jedwabno 0Ośrodek Wczasowy Jedwabno 1Ośrodek Wczasowy Jedwabno 2Ośrodek Wczasowy Jedwabno 3Ośrodek Wczasowy Jedwabno 4Ośrodek Wczasowy Jedwabno 5Ośrodek Wczasowy Jedwabno 6Ośrodek Wczasowy Jedwabno 7Ośrodek Wczasowy Jedwabno 8Ośrodek Wczasowy Jedwabno 9Ośrodek Wczasowy Jedwabno 10Ośrodek Wczasowy Jedwabno 11Ośrodek Wczasowy Jedwabno 12Ośrodek Wczasowy Jedwabno 13
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 6a36a:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa200
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    6a36a


Okoliczne Miasta: