Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Karczma Jeleń


Tel. 889 195 268
Tel kom889 195 248
Rodzaj:Dom Weselny
Adres:Jeleń 3
Miasto:Sypniewo 89-422
Województwo:kujawsko-pomorskie
Okolice:
Sypniewo, Więcbork, Mrocza, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński,


Karczma Jeleń Karczma w zakopiańskim stylu dostarczy solidnej dawki podhalańskiego klimatu. Wnętrze urzeka  przytulnym drewnianym wykończeniem oraz autentyczne góralskimi dodatkami, chociażby unikatowym kamiennym kominkiem, który rozgrzeje serce każdego Gościa.   Oryginalność i piękno w swojej prostocie to najodpowiedniejsze określenie stylu Karczmy Jeleń.   W menu lokalu nie brakuje tradycyjnego góralskiego jadła. Regionalne przysmaki już od progu kuszą gości swoim aromatem. Specjalnością kuchni Karczmy Jeleń jest „Polędwica z kurkami spod smreków” i „Golonka z Bacówki” oraz wiele innych mięsiw i napitków charakterystycznych dla kuchni góralskiej.   Karczma Jeleń świadczy kompleksowe i wysoko zindywidualizowane usługi. Nie uznajemy utartych schematów i „oklepanych” rozwiązań, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, ponieważ nasza oferta jest wysoce elastyczna i „krojona na mirę” pod potrzeby każdego Klienta.   Wesela Po dziś dzień ważnym wydarzeniem na Podhalu, obchodzonym zgodnie z tradycją, jest wesele. Przygotowań do wesela jest wiele, a wszystko ma tu swoją kolejność, wszystko odbywa się zgodnie ze zwyczajami uświęconymi tradycją. Dlatego w ofercie przygotowanej przez Karczmę Jeleń specjalnie dla nowożeńców zadbamy nie tylko o wspaniałe przeżycia kulinarne, ale także o niebanalny góralski klimat jednego z najpiękniejszych dni w życiu. Z nami zorganizujesz magiczne wesele w sielankowym klimacie!    

Karczma JELEŃ to lokal w zakopiańskim stylu dostarczy solidnej dawki podhalańskiego klimatu. Wnętrze urzeka przytulnym drewnianym wykończeniem oraz autentycznymi góralskimi dodatkami takimi jak unikatowy kamiennym kominkiem. Oryginalność i piękno w swojej prostocie to najodpowiedniejsze określenie stylu Karczmy Jeleń. Menu lokalu przepełnione jest tradycyjnym góralskim jadłem. Regionalne przysmaki już od progu kuszą gości swoim aromatem. Specjalnością naszej kuchni jest „Polędwica z kurkami spod smreków” i „Golonka z Bacówki”. W ofercie weselnej przygotowanej przez Karczmę Jeleń specjalnie dla nowożeńców zadbamy o wspaniałe przeżycia kulinarne, ale także o niebanalny góralski w tym najpiękniejszym dni w życiu Nowożeńców. Z nami zorganizujesz magiczne wesele w sielankowym klimacie! Zorganizujemy dla Państwa także inne imprezy okolicznościowe, czy firmowe.

Zaprasza Karczma Jeleń
Z miasta Sypniewo
Jeleń 3
889 195 268


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Dom Weselny Sypniewo 0
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod f8425:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    f8425


Okoliczne Miasta: