Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Zajazd Szeleścianka


Tel. 692 764 221
Tel kom692 764 221
Rodzaj:Restauracja
Adres:Szelest
Miasto:Biała Podlaska
Województwo:lubelskie


Wesele - bardzo szczególny dzień w życiu każdego człowieka, chcemy aby był niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Chcemy też, aby Państwa goście również tak wspominali ten dzień. Na udane przyjęcie weselne na pewno składa się atrakcyjnie udekorowana sala weselna, smaczne menu, wspaniała atmosfera radości i zabawy. Zaproponować to wszystko Młodej Parze, która zdecyduje się na organizowanie przyjęcia weselnego w Szeleściance.
Oferujemy: kompleksową obsługę przyjęcia, klimatyzowaną salę na 170 osób, duży parking, tradycyjne wprowadzenie na salę, smaczną kuchnię, menu, wiejski stół", profesjonalną oraz bardzo miłą obsługę, zadbamy o efektowny wjazd tortu na salę weselną. Zapewniamy nocleg gratis w jednym z dwóch pokoi Młodej Parze po przyjęciu weselnym - to wszystko już od 115 zł za osobę.

Nasz zajazd to znakomite miejsce na organizację różnego rodzaju imprez, uroczystości spotkań okolicznościowych. U nas zorganizujesz wesel, chrzciny, przyjęcie pierwszo-komunijne, bankiety i spotkania firmowe, bale sylwestrowe, spotkania integracyjne konsolacje. Zajazd Szeleścianka to także taneczne zabawy w czasie karnawału oraz kiedy nie ma imprez zamkniętych w weekendy .

Zaprasza Zajazd Szeleścianka
Z miasta Biała Podlaska
Szelest
692 764 221


Impreza max:100 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Restauracja Biała Podlaska 0Restauracja Biała Podlaska 1Restauracja Biała Podlaska 2Restauracja Biała Podlaska 3Restauracja Biała Podlaska 4Restauracja Biała Podlaska 5Restauracja Biała Podlaska 6Restauracja Biała Podlaska 7Restauracja Biała Podlaska 8Restauracja Biała Podlaska 9Restauracja Biała Podlaska 10Restauracja Biała Podlaska 11Restauracja Biała Podlaska 12Restauracja Biała Podlaska 13Restauracja Biała Podlaska 14

Ładowanie mapy...
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod b8e74:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Weselna / Bankietowa100
Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    b8e74