Ta oferta jest nie aktywna! Nie odnajdziesz jej w naszej wyszukiwarce czy na naszych mapach. Jeżeli jesteś właścicielem - zgłoś się do nas w celu aktywowania oferty.

Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek


Tel. 87 735 30 48
Tel kom606 342 776
Rodzaj:Sala Weselna
Adres:Piękna Góra 7
Miasto:Giżycko 11-500
Województwo:dolnośląskieWesele Waszych Marzeń w restauracji w Ośrodku "Gwarek" Ta niecodzienna uroczystość może przyprawić o zawrót głowy wszystkie Młode Pary, dlatego wyruszamy Wam z odsieczą. Abyście mogli się cieszyć każdą wspólną chwilą bez niepotrzebnego myślenia o drobiazgach, my zajmiemy się całością. Wierzymy, że nasza pasja, kreatywność i wieloletnie doświadczenie staną się Waszym wsparciem w tym wyjątkowym dniu Zachęcamy do wybrania nas wyśmienitą kuchnię z bogatym menu, profesjonalną obsługą i dekoracją stołów w wybranej przez Państwa kolorystyce. Proponujemy zróżnicowane pakiety dostosowane do oczekiwań gości w konkurencyjnych ceny. Nasze indywidualne podejście do klienta i elastyczność gwarantuje powodzenia imprezy a komfortowe noclegi w pokojach z łazienkami, TV oraz widokiem na okolicę zapewnią relaks. Nielimitowany czas poprawin z możliwością skorzystania z dodatkowych atrakcji jest rozwiązaniem, które zapewnia upajanie się Waszym świętem aż do granic wytrzymałości.

Centrum Aktywnego Wypoczynku Gwarek Wesele to wyjątkowa uroczystość, która na wiele lat zapisuje się we wspomnieniach zarówno Państwa Młodych, jak i wszystkich gości. Wiemy, że przygotowania do tego szczególnego dnia mogą przyprawić o zawrót głowy nawet najwytrwalszych;) Wyruszamy więc Wam na odsiecz, abyście mogli się cieszyć każdą wspólną chwilą bez zbędnego myślenia o drobiazgach. Mamy nadzieję, że nasza pasja, kreatywność i wieloletnie doświadczenie staną się Waszym wsparciem w tym wyjątkowym dniu.   Zapewniamy: *Wyśmienitą kuchnię z bogatym menu *Profesjonalną obsługę *Zróżnicowane pakiety dostosowane do oczekiwań gości *Konkurencyjne ceny *Indywidualne podejście do klienta i elastyczność w realizacji nawet najbardziej zwariowanych pomysłów *Komfortowe noclegi w pokojach z łazienkami, TV oraz widokiem na jezioro i las (350 miejsc) *Nielimitowany czas poprawin z możliwością skorzystania z dodatkowych atrakcji *Bezpłatną pomoc w sprawach organizacyjnych   Atrakcje dodatkowe proponowane podczas weselalub poprwin: - Zabawy dla dzieci pod opieką doświadczonych animatorów - Rejs Statkiem trasą łabędziego Szlaku - Karaoke z udziałem profesjonalnego DJ"a - Fontanna Czekolady wraz z owocowymi przekąskami - Występy Fire Show, Pokazy Sztucznych Ogni, Lampiony - Stół Wiejski - z tradycyjnym, świeżym jadłem oraz swojską miodówką - Pieczone prosię - atrakcja wieczoru, podawana gościom przez samego szefa kuchni - Plenerowa uczta grillowa - w tawernie nad brzegiem jeziora Tajty   Na życzenie gości organizujemy również zaślubiny w plenerze, przejażdżki motorówką, imprezy fabularyzowane w trakcie poprawin oraz indywidualne pomysły naszych gości.     Szukasz noclegów dla swoich gości w pobliżu domu weselnego ?    

Zaprasza Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek
Z miasta Giżycko
Piękna Góra 7
87 735 30 48


Impreza max:250 os.
Wszystkich sal:1
Impreza od:6 zł os.


dekoracja sali

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Sala Weselna Giżycko 0Sala Weselna Giżycko 1Sala Weselna Giżycko 2Sala Weselna Giżycko 3Sala Weselna Giżycko 4Sala Weselna Giżycko 5Sala Weselna Giżycko 6Sala Weselna Giżycko 7Sala Weselna Giżycko 8Sala Weselna Giżycko 9Sala Weselna Giżycko 10Sala Weselna Giżycko 11Sala Weselna Giżycko 12Sala Weselna Giżycko 13Sala Weselna Giżycko 14Sala Weselna Giżycko 15Sala Weselna Giżycko 16Sala Weselna Giżycko 17Sala Weselna Giżycko 18Sala Weselna Giżycko 19Sala Weselna Giżycko 20Sala Weselna Giżycko 21Sala Weselna Giżycko 22Sala Weselna Giżycko 23Sala Weselna Giżycko 24Sala Weselna Giżycko 25
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 70dbd:
* - pola wymagane

Uzupełnij dane sal w profilu!

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    70dbd