Zamek SIMP w Rydzynie


Tel. 603 517 817
Tel kom+48 65 529 50 26
Rodzaj:Zamek
Adres:Plac Zamkowy 1
Miasto:Rydzyna 64-130
Województwo:wielkopolskie
Okolice:
Leszno, Bojanowo, Kaczkowo, Góra, Poniec, Lubonia, Krobia,


Szukacie Państwo miejsca, gdzie mogłoby odbyć się Wesele tak, jak sobie je wymarzyliście. Nasza oferta przygotowana została z myślą, aby te oczekiwania spełnić. Oferujemy w przystępnych cenach wspaniałą SALĘ BALOWĄ , dobrą kuchnię ale także pokoje hotelowe. Piękne otoczenie i atmosfera dawnej królewskiej rezydencji zapewniamy gratis :). Zapraszamy więc do Rydzyny ! Trzy pakiety przygotowane dla Państwa a w każdym z nich - prezent Zamku w Rydzynie dla Młodej Pary - Pokój Królewski na noc poślubną.

Zaprasza Zamek SIMP w Rydzynie
Z miasta Rydzyna
Plac Zamkowy 1
603 517 817


Konferencja na:250 os.
Bankiet na:120 os.
Noclegi dla:110 os.
Impreza max:90 os.
Wszystkich sal:9
Impreza od:0 zł os.


dekoracja sali

Pokój dla młodej pary

Noclegi dla gości

Parking strzeżony

profesjonalne nagłośnienie

Szatnia
Zamek Rydzyna 0Zamek Rydzyna 1Zamek Rydzyna 2Zamek Rydzyna 3Zamek Rydzyna 4Zamek Rydzyna 5Zamek Rydzyna 6Zamek Rydzyna 7Zamek Rydzyna 8Zamek Rydzyna 9Zamek Rydzyna 10Zamek Rydzyna 11Zamek Rydzyna 12Zamek Rydzyna 13Zamek Rydzyna 14Zamek Rydzyna 15Zamek Rydzyna 16Zamek Rydzyna 17Zamek Rydzyna 18Zamek Rydzyna 19Zamek Rydzyna 20Zamek Rydzyna 21Zamek Rydzyna 22Zamek Rydzyna 23Zamek Rydzyna 24Zamek Rydzyna 25Zamek Rydzyna 26Zamek Rydzyna 27Zamek Rydzyna 28Zamek Rydzyna 29Zamek Rydzyna 30Zamek Rydzyna 31Zamek Rydzyna 32Zamek Rydzyna 33Zamek Rydzyna 34
Zapytaj o wolny termin:

  • Twoja wiadomość:
Przepisz kod 42c32:
* - pola wymagane
Nazwa sali:
U osób:

Teatr:

Bankiet:

B. stojący:

Klasa:

Boardroom:
pow. m²:
Sala Balowa8025010025070100250
Sala Morska30352835203058
Sala 4 Pór Roku45806580704580
Sala Posągowa4570557070
Sala Pokój Szary3040304070
Sala Rycerska30302430202050
Sala Wielka Alkowa4080648075
Sala Audiowizualna A3060486061
Sala Audiowizualna B2424192448


Wyposażenie sal konferencyjnych: Zaciemnienie, Internet WiFi, Tablica, Ekran, Flipchart, Rzutnik pisma, Projektor, Nagłośnienie, Mixer audio + mikrofon,

Organizujemy:
wesela
komunie
bankiety
chrzciny
imieniny, urodziny
rocznice
osiemnastki
stypy
przyjecia okolicznościowe
studniówki
bale sylwestrowe
uroczystości jubileuszowe
półmetki
Możemy zapewnić:
Obsługa kelnerska
W obiekcie dostępne:
recepcja 24h
fax
wifi w lobby
siłownia/fitness
sauna
bilard

lampka szampana na powitanie gości

Komentarze


Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj komentarz:
  • Kod:

    42c32


Okoliczne Miasta: